Archie: To Riverdale and Back Again (1990)

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
601
αυτην την ταινια την ειχα πετυχει πριν χρονια τυχαια ενα βραδυ στο bluesky και δυστυχως οχι ολοκληρη ειναι τηλεταινια παραγωγης 1990 και ειναι βασισμενη στο γνωστο κομικ αρτσι δειχνει με αφορμη την επιστροφη του αρτσι για μια συγκεντρωση παλιων συμμαθητων 15 χρονια μετα την αποφοιτηση πως εχουν εξελιχθει οι ζωες ολων των χαρακτηρων εχει αρκετο ενδιαφερον αν και απο τοτε δεν καταφερα να το ξαναβρω καπου οσο κι αν εψαξα καθως ειναι αρκετα σπανιο

http://en.wikipedia.org/wiki/Archie:_To_Riverdale_and_Back_Again
 
Πολύ δυσκολεύομαι να φανταστώ οποιονδήποτε ηθοποιό να παίζει τον Archie! :)

Αγνοούσα παντελώς δε, την ύπαρξη της ταινίας (πόσο μάλλον το Bluesky - κανάλι είναι να υποθέσω, ε?! #) )

Έριξα μια ματιά και στην imdb να δω casting και να είμαι ειλικρινής, δεν ενθουσιάστηκα!...

Δεν είναι από τις ταινίες που θα κυνηγήσω, αλλά δε θα την αγνοήσω αν βρεθεί στο δρόμο μου! :)

Κοίτα να δεις τι μάθαμε σήμερα! :)
 
Η συγκεκριμενη ταινια εχει ενδιαφερον και ειναι καλη.Δεν εινα για οσκαρ βεβαια αλλα βλεπετε ανετα αν σας αρεσουν τετοιου ειδους ταινιες.Καπου την εχω χωμενη θα ψαξω να την βρω.
 
λοιπον ψαχνοντας καταφερα να βρω το οπισθοφυλλο της βιντεοκασετας βεβαια οι ελληνες διανομεις εκαναν το θαυμα τους παλι καμια σχεση η ελληνικη μεταφραση με την ταινια ar.jpg
 
οριστε και ενα trailer απο προβολη της ταινιας στον τοτε σκαι παντως την βρηκα προσφατα και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα [video=youtube;MaHuYnn-P_Y]

 
Πίσω
Μπλουζα