ATARI COSMOS στο ebay

pooky(1) είπε:
Ακόμα και στο φόρουμ τα 6000+ μέλη δεν νοούνται καν σαν αριθμός, βάλε τα ενεργά. Από τα ενεργά βλέπουμε πόσοι έρχονται κάθε φορά στις συναντήσεις.
Υπάρχουν και κάποιοι που δεν έρχονται στις συναντήσεις επειδή απλά δεν μπορούν να έρχονται στις συναντήσεις. Και επειδή εγώ τουλάχιστον με αυτή την φράση αισθάνομαι θιγμένος πιστεύω ότι καλύτερα να ήταν να ξαναγυρίσουμε την συζήτηση στο συγκεκριμένο μαραφέτι....
 
pooky(1) είπε:
Δυστυχώς φίλε Ethaniel θα συμπλεύσω με τη γνώμη του Μάνου. Η ιδέα σου είναι πολύ όμορφη δε, εκπληκτικά ρομαντική, μεν.
Ακόμα και στο φόρουμ τα 6000+ μέλη δεν νοούνται καν σαν αριθμός, βάλε τα ενεργά. Από τα ενεργά βλέπουμε πόσοι έρχονται κάθε φορά στις συναντήσεις.

Βέβαια δεν μπορούμε από κανένα να τον υποχρεώσουμε να δώσει χρήματα για κάτι που αποτελεί "κοινό" σκοπό. Μάλιστα, δε, θα μιλήσω κυνικά και προσωπικά, λέγοντας ότι ο πρώτος που δεν θα ενδιαφερόμουν θα ήμουν εγώ. ;)
ε καλα, μια ιδεα "πεταξα"... ξερω οτι δεν προκειται να γινει οπως πιστευω οτι δεν θα το αγορασει και κανεις κιολας... ισως αν το bid ξεκινουσε απο ενα λογικοτερο ποσο ισως να ειχε περισοτερη απιχηση εκτος των τελευταιων 10 λεπτων της δημοπρασιας.
 
Βρε συ πολύ καλά έκανες και τη πέταξες την ιδέα!!!!
 
Έλα πάρε πάρε πάρε....

Έπεσε η τιμή λέμε στα 13 χιλιάρικα....

Πράμα που σαλεύει λέμε έχει....
 
Κοίτα να δεις ε;Και γω περίμενα πως θα πήγαινε για κάνα 30άρι :p
 
Καινούργια ευρήματα για ATARI COSMOS !!

http://cgi.ebay.com/1981-ATARI-COSMOS-SUPERMAN-DUAL-LAYER-HOLOGRAM-RARE-/370428567015?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item563f435de7

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το θελωωωω!

Που μπορω να βρω ενα τετοιο...

Χλωμο εεεε!!!!!

Απορω πως δεν εχουν βγαλει ακομα κατι τετοιο στην σημερινη εποχη

και ας ειναι και κινεζια....
 
Πίσω
Μπλουζα