Atari Jaguar

Nαι;; Eγω τους τελευταιους μηνες που παρακολουθω εχω σχηματισει την ακριβως αντιθετη αποψη,Us ειναι φτηνοτερα..


Bασικα δυο ψαχνω το Raiden και το AVP και ισως ενα cd game για την συλλογη και μονο μιας και jaguar cd δεν βλεπω να αποκτω..
 
Αυτα ειναι απο τα περιζητητα παιχνιδια, θελει υπομονη για τα τα βρεις σε καλη κατασταση με καλη τιμη.. Δες εδω ομως

http://www.ebay.co.uk/itm/ATARI-JAGUAR-IRON-SOLDIER-NEW-SEALED-/370573792354?pt=UK_PC_Video_Games_Video_Games_JS&hash=item5647eb5462

Το Jaguar CD ανεβηκε υπερβολικα πολυ, μονο για αφοσιωμενους παικτες/συλλεκτες αξιζει η αγορα του πλεον..
 
Μπραβο οντως καλη τιμη ,κοιταζα συνεχεια αυτα τα 2 και ειχα παρεξηγησει το jag για τις τιμες του..φταινε τα παιχνιδακια που ειναι απο τα καλυτερα του jag,εχω και κατι αλλα λιγα(πρεπει να κοιταξω τι εχω,lol) και με αυτα τα δυο ειμαι σχεδον ικανοποιημενος απο αυτα που θελω να παιξω!




Το Jaguar CD ανεβηκε υπερβολικα πολυ, μονο για αφοσιωμενους παικτες/συλλεκτες αξιζει η αγορα του πλεον..
Nαι και περα αυτου και του κουτιου-λειτουργικο να το παρεις η αξιοπιστια του συγκεκριμενου μηχανηματος ειναι αστα να πανε,θα σου μεινει one way or another!
 
Heretic - Atari Jaguar - Sneak Preview το οποιο τρεχει τους χαρτες σε "πειραγμενη" jag doom engine
 
Απορω πως καμμια εταιρεια δεν εβγαλε καμμια κονσολα μετα απο χρονια σαν επανακυκλοφορια με λιγα κομματια. Ουτως η αλλως τα δικαιωματα ειναι ελευθερα νομιζω.
 
O 32Bit Πανθηρας που ακυρωθηκε για χαρη του Jaguar,fan made σχεδιο αλλα βασισμενο σε πραγματικα σχεδιαγραμματα της ATARI μας δειχνουν πως θα ηταν.


Κουκλι.



.



.


1459787506720.png
 
Aardvark είπε:
O 32Bit Πανθηρας που ακυρωθηκε για χαρη του Jaguar,fan made σχεδιο αλλα βασισμενο σε πραγματικα σχεδιαγραμματα της ATARI μας δειχνουν πως θα ηταν.
Κουκλι.



.



.


Καλο φαινετε σαν fan made σχεδιο αλλα τα κοκκινα κουμπια μου θυμιζουν το ποσο αερα και θερμανση θελεις μεσα στο αυτοκινητο :D
 

Το Stunt Car Racer έρχται στο Jaguar, μέσω της έκδοσης του Atari ST (ελέω 68000)  από τον συνήθη ύποπτο CyranoJ .
 
Atari jaguar 1st Press Conference 1993-08-18

Για 1993 εντυπωσιακη φαινεται η παρουσιαση του Alien vs Predator που ηταν υπο αναπτυξη τοτε.

 
Πίσω
Μπλουζα