Atari lynx multicart/flashcart;

freaktmp

Expert
Joined
20 Απρ 2009
Μηνύματα
9.370
Αντιδράσεις
9.544
Κανενας εμπειρος αταροβιος μπορει να με κατατοπισει στο τι ακριβως παιζει με flashcarts για Atari lynx; Θα βοηθαγε σημαντικα ενα συγχρονο link απ'οπου να μπορω να αγορασω ενα...
 
Ευχαριστω, το ειχα δει αυτο, αλλα ηλπιζα σε κατι φθηνοτερο ή/και λειτουργικοτερο. Δεν πειραζει ομως, την κανει και αυτο την δουλεια του. Αντε να μαζεψουμε κανα φραγκο τωρα.
 
αφού αυτό το ξέρεις,μήπως ξέρεις αν τα φτιάχνει ακόμα?
 
Δεν τον ρωτησα ακομα τον τυπο που το φτιαχνει, αλλα στο forum εχουν γραψει καποιοι που το αγορασαν μολις πριν μερικες μερες, οποτε υποθετω οτι παραγεται ακομη.
 
Εχουμε και λεμε: εχει διαθεσιμα.

Για Ελλαδα συστημενο ειναι ολα μαζι 91 ευρω, με ασφαλιση 101 ευρω.

Ειναι καπως αλμυρο και οχι ιδιαιτερα user friendly σαν συσκευη, αλλα απ'οσο ξερω δεν υπαρχει αλλη λυση.
 
krem13 είπε:
χμμ,υπάρχει ένα το οποίο χωράει μόνο ένα παιχνίδι κάθε φορά,αν σε ενδιαφέρει το Link είναι (αν και δεν ξέρω αν τα φτιάχνει ακόμα ο τύπος)http://www.atariage.com/forums/topic/113219-my-lynx-flash-card-what-do-you-think/page__st__300__p__1777889#entry1777889
επειδή μ ενδιαφέρει κ εμένα το συγκεκριμένο.. πήγα σε αυτό το link, αλλά πως ακριβώς γίνεται η παραγγελία? μπορείς να βοηθήσεις λίγο παραπάνω φίλε krem13?
 
manosun είπε:
επειδή μ ενδιαφέρει κ εμένα το συγκεκριμένο.. πήγα σε αυτό το link, αλλά πως ακριβώς γίνεται η παραγγελία? μπορείς να βοηθήσεις λίγο παραπάνω φίλε krem13?
Γραψου στο forum και στειλε ενα PM στον Lynxman.
 
Ηρθε το εργαλειο! Μετα απο μια μικρη εγχειριση (βγηκε το πορτακι του cartridge γιατι ψιλοεμποδιζει το flashcart) και 6 :xm: μπαταριες Eneloop, μπορω πλεον να απολαυσω! :happyjump:

To blog του δημιουργου

Ωραια συσκευασια:

2010-07-07-20h11m30.JPG

Χωρις καπακι:

2010-07-07-20h10m11.JPG

Battle Wheels!

2010-07-07-20h10m42.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία:
ωραίος και πολύ καλός που έβαλες photos :D
 
Πίσω
Μπλουζα