Automatic Car Inspection System

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.289
Αντιδράσεις
3.349
Το Φεβρουαριο φετος είχα παει για service του αυτοκινητου μου στη Χαλκιδα, στον ιδιο μαστορα που το πηγαινω παντα. Συνηθως του το αφηνα πρωι και ενας συναδελφος με επαιρνε μαζι του και πηγαιναμε στη δουλεια παρεα, οποτε και στο γυρισμο με αφηνε στο συνεργειο. Αυτη τη φορα ομως πηρα αδεια, γιατι ειχα και αλλες δουλειες, οποτε και περίμενα να το πάρω και μην έχοντας τί να κάνω, περιεργαζόμουν το χώρο του συνεργείου, οταν το βλεμμα μου έπεσε στη φωτο που βλέπετε. Το σαγόνι μου έπεσε στο πάτωμα:animeek::animeek:. Αμεσως βγαζω φωτογραφια, αλλα ξεχασα τοτε να την ποσταρω και τη θυμηθηκα εχθες που ξαναπηγα για αλλαγη λαδιών, οποτε και τη ανεβαζω τωρα σα συνημμένο. Ο μάστορας μου είπε ότι το δουλεύει ακόμα και τώρα για αυτοκίνητα...retro, '80 και αρχές '90. Δεν του έχει βγάλει μου είπε ούτε ένα πρόβλημα, και σκεφτείτε ότι βρίσκεται σε χώρο με πάρα πολύ καυσαέριο.

Παιδιά εάν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος για δημοσίευση φωτογραφιών,πείτε μου, π.χ. να είναι hosted στο GRM θα βόλευε. Σε κάτι site του στυλ uploadit ή Photobucket , δε βάζω γιατί μπορεί μετά από 1 μήνα η φωτό να σβηστεί ή να πρέπει να είσαι μέλος για να τη δεις.
 
Rygar. Έχω μείνει άναυδος!!!!

Και είχαμε και την κουβέντα αυτή πριν λίγες ημέρες, για φαντάσου. Αυτά είναι μηχανήματα ρε σεις!!!!
 
Ετσι, έτσι. Τα σοβαρά μηχανήματα κάνουν και σοβαρές δουλειές. Κατι ήξερα τότε που πηρα Amstrad :D :D
 
WOW Amstrad ζει ακόμη στα συνεργεία! Εντυπωσιακότατο!
 
πριν χρονια πήγαινα και εγώ σε έναν ηλεκτρολόγο και είχε έναν amstrad 6128 και αυτός... τι να πει κανείς...όλα τα λεφτά..
 
Εγω ειχα παει επισκεψη στη ΝΑSA και ειχαν Spectrum :D
 
spectrum analyzer θα εννοείς :)
 
Οχι όχι spectrum είχαν! Αρκετοί πλανήτες είχαν χρώματα μουστάρδας! :biglaugh:
 
Πάλι οι μουστάρδες!!!! Είστε παλιόπαιδα!!!! :D :D
 
shock είπε:
Rygar. Έχω μείνει άναυδος!!!!
Εγώ να δεις πώς shockαρίστηκα. Και πρόσεξε, η κονσολίτσα κάτω από το πληκτρολόγιο δεν είναι τυχαία. Εχει κόψιμο για να ταιριάζει με την οθόνη, και στα δεξιά της έχει μία κλίση για να μπορείς να βάλεις δισκέτα.

BTW, σήμερα το πρωί έκλεισα έναν 6128 με πράσινη οθόνη, στα 20€ + 32 μεταφορικά από το γερμανικό ebay. Του επισήμανα 2 φορές ότι είμαι Ελλάδα και μου απάντησε ότι είναι σίγουρος ότι τα μεταφορικά για Ελλάδα είναι όντως 32, και μάλιστα με DHL. Μου δίνει και το modulator! Yeah:diablotin:
 
22 χρόνια amstrad οβιος, τι μου 'μελλε να δουν τα ματάκια μου?? :eek::eek:

Αψογος Rygar !!!

και νομίζω πως πρόκειται για παγκόσμια αποκλειστικότητα του GRM !!!

πρέπει να ποστάρουμε και στα ξένα cpc sites, ε?!

:ylsuper:
 
fgbrain είπε:
22 χρόνια amstrad οβιος, τι μου 'μελλε να δουν τα ματάκια μου?? :eek::eek:
Αψογος Rygar !!!

και νομίζω πως πρόκειται για παγκόσμια αποκλειστικότητα του GRM !!!

πρέπει να ποστάρουμε και στα ξένα cpc sites, ε?!

:ylsuper:
Μη μου πεις ότι έχεις στην κατοχή σου ό,τι δείχνει το avatar σου !! Εάν ναι, πες μου διευθυνση, όροφο και τον κωδικό του συναγερμού σου :D :D
 
τωρα το ειδαι και επαθα!!!!

το εκανα ταπετσαρια στο pc

δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!1
 
εγω παντος θα του προτινα ανταλαγη,θα του πηγενα ενα pc για να του το παρω!
 
Και εγώ είχα πάει σε ένα συνεργείο στην Θεσσαλονίκη και είχαν έναν amstrad για διαγνωστικό.

Αν θυμάμαι καλά το μαγαζί πρέπει να είναι στα Διαβατά.
 
Πίσω
Μπλουζα