Beneath a steel sky και WHDLOAD

jibos71

RetroN00b
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Αντιδράσεις
0
to exei kanenas apo esas auto to game? to caxno se WHDLOAD morfi. :help: :D
 
Αν τοχαμε; Το είχαμε τσακίσει:biglaugh:. Τώρα πια είναι και ελεύθερο. Για WHDLOAD δε ξέρω αλλά σε scumm θα το βρεις σίγουρα.
 
[καραofftopic]

Μαζι με το Flight of the Amazon Queen (που μεταφραζει στα Ελληνικα εδω και 2 χρονια ο Vag..) υπαρχουν σε καθε διανομη linux.

[/καραofftopic]
 
[ακολουθώντας το καραofftopic και ρίχνοντας λάδι στην φωτιά]

telamonas: σιγά το κατόρθωμα, αφού είναι freeware games πλέον. Ακόμα και ο αγαπημένος σου Bill θα μπορούσε να τα βάλει στη δική του διανομή! :D

[/ακολουθώντας το καραofftopic και ρίχνοντας λάδι στην φωτιά]

jibos71: στο τελευταίο WHDLoad dat υπάρχουν ούτε λίγο ούτε πολύ 14 διαφορετικές WHDLoad εκδοχές. Αν είσαι μέλος στο PleasureDome, υπάρχει αντίστοιχο torrent εκεί. :)
 
[offtopic αλλα οχι καλολαδωμενος ακομα]

Αλοιμονο Γιατρε μου αν ολα τα free προγραμματα του κοσμου χωραγαν στο installation disc της καθε διανομης. :D

Η αναφορα στο συγκεκριμενο αλλα και στο The Flight of Amazon Queen εγινε μονο και μονο για να τονιστει η ποιοτητα τους ως παιχνιδια μιας και ειναι standard σε ολες τις διανομες.

Περιεργο παντως που ο φιλαρακος σου ο Bill ΔΕΝ τα εχει συμπεριλαβει στο installation disk των XP ή των sVista. Αλλα θα μου πεις εχει βαλει το Freecell... :diablotin:

[/offtopic αλλα οχι καλολαδωμενος ακομα]
 
palio-mr !!!!! tora to kano copu apo thn amiga!!!! :p

paizei kai h cd32 ekdosh me speech, 90mb!!!
 
Μπορει το φορουμ να διακρινεται για τα offtopic του αλλα και απο εξυπηρετηση δεν παμε πισω.

Thanks MrZammler & Keropi :thumbup:
 
...οι γίγαντες της Amiga !! :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα