Bibi-bo...Η αληθινη μου ιστορια..!(αυτοτελες)

Χαιρομαι που σας αρεσε η ιστορια και που γελασατε, αυτος ηταν ο σκοπος μου..!!!

Αλλοιμονο σε αυτους που τα παιρνουν αυτα στα σοβαρα.....
 
Μια πραγματικη σταρ, οπως η ΒΙΒΙΒΟ μας, :) ειναι μεγαλη ηθοποιος και μπορει και παιζει ολους τους ρολους!!! :)

Και εγω την αγαπαω σε ολα τα εργα της!!!

Μηπως να γυρισουμε και ενα PSYCHO?

Makisimako το αφηνω πανω σου, θελω μονο τα δικαιωματα της ταινιας απο τα εισητηρια!!! :D
 
E οχι και PSYCHO, θα κανω ειπαμε στροφη στην ποιοτητα...!!!!

Σκεφτομαι να ανεβασω την "Μυδεια", με παιδια της τις HAPPY HAPPY, μιας και δεν προφτασε νε εχει origina παιδια αυτη...!!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχ
 
Φοβερο!!!! Αντι δηλαδη για την πολυπαιγμενη απο αρχαιοτατων χρονων τραγωδια η "Μηδεια", θα ανεβασεις την επαναστατικη "Μυδεια" με τα μυδια και την HAPPY HAPPY Sister!!!

Δεν μας χωραει η Επιδαυρος!!! Να κλεισουμε εισητηρια για Ελλαδα απο τωρα, ισα ισα προλαβαινουμε!!! :D :D
 
To επιασες το λογοπαιχνιο μου με τον τιτλο "Μυδεια"....χιχιχιχχι!!!!

Χμ σου υποσχομαι να μη δεις τον φονο των happy happy επι σκηνης..!! :)
 
makisimos γέλασα πολύ με τις απίστευτες φωτοσυνθέσεις που έκανες. :D :D :D Τι να πώ πραγματικά σκηνογράφος έπρεπε να γίνεις. #) χεχε Πώ πώ μεγάλη στροφή η bibi-bo στην καριέρα της. Σκέφτηκες ποτέ σε μια απο τις επόμενες αυτοτελής σειρές της bibi-bo να υποδύεται την Μαρία την άσχημη? :D εκεί θέλω να σε δώ.. :p
 
Χαιρομαι που σου αρεσε φιλε bibi-bo...!! Δυστυχως ερχεσαι δευτερος, αυτο το εργο που ειπες το εχει αναφερει ηδη ενα αλλο μελος και δεν εχω και αναλογη πρωταγωνηστρια.

Οι δικες μου εχουν σοβαρα κινητικα και δερματολογικα προβληματα, οποτε αν γνωριζεις καμια ιστορια με αναλογους ρολους ευχαριστως να την γυρισω..!!

Αν και για να ειμαι ειλικρινης ειπα, θα κανω στροφη στην ποιοτητα..!

Το επομενο εργο θα εχει εντονα τα Ελληνικα ιστορικα στοιχεια...

Ε λοιπον θα το αποκαλυψω..!!! Ο τιτλος του εργου που ερχεται ειναι.........

"Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ 1981" :D

ΥΓ Τωρα που το ξανασκεφτηκα, μπορω, με πρωταγωνιστριες τις ΒΙΒΙ ΒΟ που εχω στα κουτια τους, να γυρισω το εργο "ΚΟΥΤΙΑ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ"..!!! αχαχαχαχαχαχαχααχ Αλλα θα με φαει η λογοκρισια..!!!! :D :D:D:D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αναμενουμε με πολυ αγωνια Μακισιμοφωσκολε!!!! :D :D:D
 
Πίσω
Μπλουζα