Bibi-bo Μέρος 5ο

abbey

Retro Member
Joined
18 Ιουν 2010
Μηνύματα
123
Αντιδράσεις
13
Κορίτσια σας παρουσιάζω και την δική μου bibi-bo την οποία απέκτησα πρόσφατα! Δεν την απέκτησα ακριβώς ολόκληρη αλλά μονο το κεφάλι. Το σώμα είναι μια προσφορά από μια Sindy Pedigree. Επίσης και η στολή μπαλαρίνας είναι της Sindy. Δεν περίμενα ότι θα έβρισκα πρώτης περιόδου!!!

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bibi-bo Μέρος 4ο

Καλή μου abbey είναι πανέμορφη και σπάνια γιατί λίγες της Α΄περιόδου είχαν αφέλειες!Το σώμα της Sindy είναι υπέροχο πολύ καλύτερα φτιαγμένο από της bibi-bo και για αυτό και αντέχει περισσότερο!Της ταιριάζει τέλεια!Να τη χαίρεσαι,είναι υπέροχη!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλή μου abbey υπέροχη η ΒΙΒΙ ΒΟ σου!! Να τη χαίρεσαι!! Πανέμορφο και πολύ γλυκό προσωπάκι!!!

Rapunjelaki μου πάλι έγραψες!! Καταπληκτικό και το καινούριο δαντελένιο συνολάκι!!!
 
Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Η Ανθισμένη φορά το σύνολο γραφείο...

picture.php
 
Καλή μου Rapunjel πάλι μου το αλλάζεις το ΤΟΡ1000!!! Καλά το σακάκι και το μπλουζάκι δεν παίζονται :bow: !!! Η δε φουστίτσα...δε θα παίρνει ο προϊστάμενος τα μάτια του από πάνω της!! :D ;)
 
Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

Για τους άτακτους διευθυντές η Νόρα φοράει το σύνολο γραφείο 2,μία παραλλαγή του προηγούμενου...

picture.php
 
Rapunjel μου αγαπημενη πρεπει να μαζεψουμε ολες τις δημιουργιες σου σε ενα Bibi-bo-VOGUE, σε ενα Bibi-bo-MarieClaire ή κατι τετοιο τελος παντων!!! :flower:

Και μετα τις πανεμορφες κουκλες των κοριτσιων και μιας και ειδα το ομορφο βιντεο που μας ποσταρε η Δωροθεα μας, με την Σιντυ μπαλαρινα και το active body της, σας ποσταρω κι εγω την μοναδικη Bibi-bo που εχω απο την Α περιοδο, με το λευκο της χρωμα!

Εχει το νεο της σωματακι active body sindy pedigree, στο οποιο μεταμοσχευσα τα ποδια απο το προηγουμε basic body που ειχε.

Και επειδη η δωρεα οργανων ειναι μια ακρως χρησιμη και γενναιοδωρη κινηση που ομορφαινει τον, πολλες φορες, γκριζο κοσμο μας, η Bibi-bo για να το γιορτασει εβαλε υπεροχα ρουχα Στεφι Λοβ χαρισμενα απο ενα αγαπημενο φιλαρακι :)

Τα παπουτσακια ειναι οριτζιναλ μπαλαρινικα Σιντυ πεντιγκρι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bibi-bo Μέρος 4ο

Λατρεμένη Αναστασία σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Υπέροχη η bibi-bo σου και υπέροχη δουλειά έκανες με τα πόδια της κούκλας!Έχει μια απίστευτη φινέτσα!Να τη χαίρεσαι! :D

Η Ανθισμένη φορά το μαντό Τζάκι...

picture.php
 
Με γεια σας κοριτσάκια μου!! Αναστασία μου τέλεια και η κουκλίτσα και το ρουχαλάκι!! Νομίζω είναι από τη σειρά Las Vegas ε; Rapunjel μου ουαου! Και η ίδια η Τζάκι θα το ζήλευε... :cool:
 
Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ!Δεν ξέρω αν η ίδια η Τζάκι θα το ζήλευε αλλά μόλις το έφτιαξα εκείνη μου θύμισε!

Η Ιωαλιάννα φορά το σύνολο buenos dies...

picture.php
 
Κοριτσια εγω παντως αυτο το buenos dies θα το βαζα κι ας ηταν και βραδυ, κι ας μην το λενε buonas νοτσες!!!!

Πολυ ομορφο Rapunjel μου!!! :) :flower: Χρυσοχερα, τι να λεμε τωρα. Εμενα να μου δωσεις κατσαβιδι και πενσα μονο. Με την βελονα το πολυ πολυ να κανω κανα ρερουτ ή να τρυπησω κανα μπαλονι! Προικιο μην με βαλεις να κανω και κουκλορουχο γιατι την κατσαμε. :D
 
Αναστασια είπε:
Κοριτσια εγω παντως αυτο το buenos dies θα το βαζα κι ας ηταν και βραδυ, κι ας μην το λενε buonas νοτσες!!!!Πολυ ομορφο Rapunjel μου!!!
Χαλαράαααααα.....

Καταπληκτικό όπως πάντα άλλωστε!!! :worship:
 
Bibi-bo

Λατρεμένη Αναστασία και καλή μου soufle σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!Κι εσείς φτιάχνετε υπέροχα και μοναδικά πράγματα! ;)

Η Νόρα φοράει το βραδινό φόρεμα πεταλούδα...

picture.php
 
Rapunjel, το φορεμα "πεταλουδα" ειναι σαν να βγηκε απο παραμυθι! Πολυ ομορφο!
 
Rapunjel πολύ ονειρικό το φόρεμα πεταλούδα. Θα μπορούσε να το φοράει μια bibi-bo νεράιδα στα παραμύθια σου!!!!!
 
Rapunjelaki μου :bow: Φανταστική και η πεταλούδα!!! Είναι πραγματικά απίστευτη και αστείρευτη η φαντασία σου!! Μπράβο και πάλι!!!!!!!
 
Bibi-bo

Γλυκιά Δωροθέα,ευγενική abbey και καλή μου soufle σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!

Για σήμερα η Μυρτώ φοράει τις μαργαρίτες του φθινοπώρου ένα καθημερινό σύνολο...

picture.php
 
Καλή μου πάλι μας έφερες την άνοιξη μέσα στο φθινόπωρο!! Υπέροχο φουστανάκι!! Αυτή η γιρλάντα με τις μαργαρίτες μέσα στην καρδιά μου είναι! Όπου και να τη βάλεις δείχνει υπέροχη! Μπράβο για την εκλογή!! :flower: :flower:
 
Bibi-bo

Καλή μου soufle σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Πράγματι η γιρλάντα είναι πολύ χαρούμενη.

Για σήμερα βάζω ένα φουστανάκι που μου έστειλε μία μοναδική φίλη με σπάνια ψυχή η Candy4ever και την ευχαριστώ από την καρδία μου!

picture.php


Υ.Γ. Το φουστανάκι δεν είναι bibi-bo.
 
Rapunjelaki μου υπέροχο και αυτό!! Και ευχαριστούμε και την Candy4ever για την προσφορά της!! το ύφασμα του και το δέσιμο στη μέση με τη δαντέλα μου θυμίζει ένα παρόμοιο που έχω και εγώ και κλείνει πίσω με κουμπάκια. Λες να είναι από την ίδια κούκλα?? Δυστυχώς όμως μου το χάρισαν και μένα και δεν ξέρω ποιας είναι. Λέω για το λευκό εδώ

http://www.retromaniax.gr/vb/showpost.php?p=241386&postcount=529
 
Πίσω
Μπλουζα