Bibi-bo Παιδική Κολεξιόν Διακοπών

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
Να σας δροσισω λιγο μερα που'ναι με μια φωτο μου.

Παιδικη Κολεξιον Βibi-Bo με πληθος απο αξεσουαρ για την παραλια.

Απιθανα τα Κοκαλογυαλακια,τρελη μοδα της εποχης για οποιον θυμαται.

22100.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδικη Κολεξιον Διακοπων [bibi-Bo]

Aardvark σε ευχαριστώ πολύ που μας τα θύμισες. :thanx2:

Από όλα αυτά μόνο το μαγιό έχω πια που κι αυτό το χάρισα στη μικρή μου ανηψούλα και το φοράει στη θάλασσα...
 
Ουάου!!!!!!!!!! :D :D:D Άνετα θα έσκαγα στην παραλία με όλο το σετάκι παρότι μεσήλιξ πια :xm: !!!!!

Κυρίως τα κοκαλογυαλάκια είναι άπαιχτα!!!!!
 
Καλέ, topless είναι οι κορασίδες; πολύ προχω!
 
Πόσο θα ήθελα να ήμουνα εφτά χρονών και να σκάσω μύτη στην παραλία με όλη αυτή την καλοκαιρινή προίκα της bibi -bo.
 
Βρε παιδιά, τι φωτογραφία είναι αυτή!

Προειδοποιεί ο κόσμος!!

Μ'έπιασε η καρδιά μου από τη συγκίνηση!

Θέλω αερόμπαλα, τσαντάκι και βατραχοπέδιλο τώρα!! :eek:

Τα είχε μια φίλη μου κάποτε και όποτε μας πήγαιναν για μπάνιο στολιζόταν με όλο το σετ-είχε μανία με τη bibi-bo, ενώ εγώ με τη barbie. Να φανταστείτε ότι τη στραβοκοίταζα τότε γιατί αυτό το κίτρινο μου φαινόταν πολύ μελαγχολικό και βρώμικο!!! Πού να ήξερα τί με περίμενε....

Αν τα έβρισκα θα τα έπαιρνα για να στολίσω τη μικρή μου, ε και να πάρω κι εγώ λίγη από τη λάμψη της bibi-bo, έστω και στα γεράματα!! :D

Μπράβο Aardvark!!
 
Και "ζωντανό" το καπέλο και το φυλλαδιάκι που συνόδευε τη σειρά!

19347.jpg19348.jpg19349.jpg19350.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απλώς τέλειο! Μπράβο mytinyworld. Σ' ευχαριστούμε πολύ για το υλικό!!

Αχ αυτό το καπελάκι...τόσο παιδικό και τόσο ρετρό...
 
mytinyworld το καπελακι ανηκει στη συλλογη σου;
 
katerinak είπε:
mytinyworld το καπελακι ανηκει στη συλλογη σου;
Θα έλεγα ότι ανήκει στη... "συλλογή" της μικρής μου, μιας και ένας φίλος/παιχνιδοπώλης της το χάρισε να το φοράει το καλοκαίρι! :)
 
Κοριτσια ειχα το καπελο,την πετσετουλα και αν θυμαμαι καλα ειχα και σορτσακι καθως και κοκκαλακια για τα μαλλια απο το σετ με το σεσουαρ της Μπιμπιμπο. Ηταν ολα εξαιρετικες ποιοτητες και τα ειχα χροοονια. Πολυ γλυκες αναμνησεις,ευχαριστω. Ο δε συνδυασμος κιτρινο-ροζ ακομα μου εχει μεινει φετιχ και τον ψαχνω στα παιδικα της κορης μου! Το σορτσακι τωρα δεν το βλεπω στην κολεξιον οποταν ισως να κανω λαθος θυμαται κανεις αν υπηρχε οντως? Νομιζω πως ηταν πετσετε και κιτρινο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mytinyworld είπε:
Θα έλεγα ότι ανήκει στη... "συλλογή" της μικρής μου, μιας και ένας φίλος/παιχνιδοπώλης της το χάρισε να το φοράει το καλοκαίρι! :)
τυχερη η μικρη σου,να τη χαιρεσαι!!!!!!ειμαι σιγουρη οτι θα αγαπησει κι αυτη την κουκλα bibi bo:)
 
Άχου τι γλύκα!!!!! Να το χαίρεται η μπέμπα σου mytiny!!! Ευχαριστούμε πολύ που μπήκες στον κόπο και πέρασες και το φυλλάδιο!!!
 
katerinak τα bibi-bo βατραχοπέδιλα είναι απίστευτα. Ευχαριστώ για τις φωτογραφίες.
 
EL GRECO είπε:
katerinak τα bibi-bo βατραχοπέδιλα είναι απίστευτα. Ευχαριστώ για τις φωτογραφίες.
Γιαννη,αν κρινω απ τη φωτογραφια τα βατραχοπεδιλα ειναι πιο ομορφα σε συγκριση με τις παντοφλες,ειχε κι αλλες φωτογραφιες με τα βατραχοπεδιλα σε πιο κοντινο πλανο καθως και το κατω μερος αλλα προσθεσα μονο αυτη τη φωτο..
 
katerinak είχε πάντως βγάλει η el greco ολοκληρωμένη κολεξιον για τη θάλασσα. Αυτά έκανε και μαύρισε τη bibi-bo μας και από άσπρη κυρία των σαλονιών την έκανε ηλιοκαμένη παραθερίστρια.
 
Επειδή δεν φαίνεται η φωτογραφία στο πρώτο ποστ και δεν ξέρω αν θα διορθωθεί, βάζω δική μου.

BHWScan00518.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα