Bibi-bo: A' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Φίλη Αμαλία σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και εύχομαι να έχεις ένα πολύ όμορφο καλοκαίρι και εσύ και η οικογένεια σου. Μας έλειψες.
 
makisimos είπε:
Αμαλλία σ ευχαριστω πολύ για τα καλα σου λόγια..!!!Αναστασία μου....η τιμη της ηταν 4,990 δρχ και μάλιστα δεν πουλιόταν και αγανάκτησε ο παιχνιοδοπωλης και την
5000 δρχ τότε ήταν πολλά λεφτά, βασικά ήταν ένα ολόκληρο μεροκάματο, το θυμάμαι χαρακτηριστικά σε σχεση με την αγορά της δικής μου
 
marcha και πολλά λεφτά έκανε η συγκεκριμένη κούκλα και δυστυχώς η ποιότητα των υλικών της δεν ήταν ανάλογη με την τιμή της.
 
Έφτιαξα ένα κολάζ με τις τέσσερις αγαπημένες φορεσιές που στολίζουν τα κουτιά των ρούχων Α΄περιόδου στο οπισθόφυλλο τους και σκέφτηκα ότι θα ήταν καλό να υπήρχε και στο retromaniax.



attachment.php
 
φιλε EL GRECO ευχαριστουμε πολυ για το πανεμορφο κολαζ :)
 
Εξαιρετικό! :)

Να τι θα εκπροσωπήσει τις Bibi-bo στα επερχόμενα ημερολόγια! ;)

(ναι, βλέπω πολύύύύύ μπροστά! :D )
 
katerinak και D@redevil χαίρομαι που σας άρεσε. Σας ευχαριστώ.
 
Πολύ καλή δουλειά έκανες El greco με το κολάζ.
 
spirtoulis χαίρομαι που σου αρέσει το κολάζ. Σε ευχαριστώ.
 
bibi-bo σουφλέ

Η bibi-bo σουφλέ σας εύχεται καλό φθινόπωρο!

attachment.php


attachment.php


 
Καιρό είχαμε να δούμε κίνηση στο θέμα :)
 
καλο φθινοπωρο σε ολους :flower:

πανετοιμη για τις δουλειες του σπιτιου η σουφλε σου φιλε EL GRECO

ακομα και με την ποδια και το φακιολι ειναι το ιδιο κομψη οπως παντα :)

σ ευχαριστουμε για τις πολυ ομορφες φωτογραφιες!!μας ειχαν λειψει
 
Καλό φθινόπωρο σε όλους. Ευχαριστούμε για την φωτογραφία El greco. Μου αρέσει η Bibi Bo πρώτη περιόδου. Ακόμη και τα ρούχα για καθαριότητα είναι πολύ καλής ποιότητας.
 
Βρε παιδιά, να ρωτήσω.... (και μη με πάρετε με τις λεμονόκουπες! :D )

Η Bibibo Soufle υπήρξε πράγματι ως κούκλα ή είναι κάποιο custom-made του φίλου El-Greco?
 
D@redevil είπε:
Βρε παιδιά, να ρωτήσω.... (και μη με πάρετε με τις λεμονόκουπες! :D )
Η Bibibo Soufle υπήρξε πράγματι ως κούκλα ή είναι κάποιο custom-made του φίλου El-Greco?
Μαριανα υπηρξε οντως η κουκλα αυτη,τη βλεπουμε και στον καταλογο της bibi bo στο θρεντ της soufle :)
 
Κοίτα να δεις! :)

Και τόσο καιρό που έχουμε τη Soufle μέλος, ούτε καν πήγε το μυαλό μου ότι μπορεί να ήταν από την κούκλα! #)

Ευχαριστώ, Κατερινάκι!
 
Φίλες katerinak, spirtoulis,Kambia, D@redevil σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Καλό φθινόπωρο σε όλους και όλες.

Φίλη D@redevil πράγματι υπήρχε η bibi-bo σουφλέ. Σε ευχαριστώ πολύ που θεωρείς πάντως ότι ράβω τόσο καλά!

Και όπως σωστά παρατήρησε η φίλη Kambia: καιρό είχαμε να δούμε κίνηση στο θέμα.

Μια φωτογραφία λοιπόν bibi-bo επί τέσσερα .

Φίλη D@redevil δεν είναι τίποτε από αυτά custom-made.

attachment.php
 
Με έχετε συνηθίσει οι φαν της Bibibo σε καταπληκτικές δημιουργίες, οπότε είναι μάλλον εύκολο να ξεγελαστώ και να νομίζω ότι έχετε φτιάξει κάτι "custom"!

Καλό φθινόπωρο λοιπόν κι ελπίζουμε να δούμε κι άλλες, πανέμορφες κούκλες να ομορφαίνουν το θέμα! :)
 
Mιας και είχα καιρό-για να μην πω χρόνια- να ποστάρω, σκέφτηκα να κάνω ένα collage από φωτογραφίες μέχρι να αξιωθώ να βγάλω καμιά καινούργια..

Καταραμένη κρίση, δεν θα μας χαλάσεις την μαγεία....γι αυτό όση αστερόσκονη βρήκα την έριξα πάνω σε αυτή την φωτογραφία....

Καλό χειμώνα να πω κι εγώ.... :D

attachment.php
 
Καλό χειμώνα και σε σένα Μακίσιμε και αναμένουμε και άλλες φωτο ;)
 
Πίσω
Μπλουζα