Bibi-bo: A' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Καλές γιορτές να έχουμε, πολύ ωραίες φωτογραφίες παιδιά . Της Σουφλέ η φωτογραφία μου έφερε στο νου το Physical της Olivia Newton John. Φανταστείτε bibi bo Και john john να κάνουν γυμναστική υπό τους ήχους του συγκεκριμένου τραγουδιού. :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλες Amalia34,katerinak,spirtoulis σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.

tania bibibo πάρα πολύ όμορφη η κούκλα σου.Να τη χαίρεσαι! Καλώς μας ήρθες και από μένα!
 
soufle είπε:
attachment.php
Πω πωωω πάλι ειχα καιρο να περάσω από την κουκλογειτονιά και έχασα φωτογραφησεις....

Σουγλεδάκιο ξαναγυρισεςς... :) Και βρηκες και την κοκικινη φορμα :)

Και ετσι πλέον ο καλος της φιλος, δεν θα βγάζει μάτι από χιλιόμετρα,με την κατακοκκινη του φορμα.. Πάλι θα κλέψει τα φωτα η ξανθομαλλούσα..!!

Να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους, με Υγεία.. :D
 
[edit] Το φόρουμ δεν είναι μαγαζάκι. Προφανώς δεν μπήκες καν στον κόπο να διαβάσεις τις προηγούμενες συστάσεις [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bibi-bo Ρίο Ντε Τζανέιρο

Η bibi-bo Ρίο Ντε Τζανέιρο σας εύχεται καλές Απόκριες!

attachment.php


 
Φίλη Kambia καλές απόκριες να έχουμε. Ναι υπάρχει σε διάφορα χρώματα. Την έχω δει και στα χρώματα που την έχει η φίλη Σουφλέ και σε ροζ κίτρινο.
 
Μάλιστα. Είχε δλδ παραλλαγές στο χρώμα. Εγώ νόμιζα οτι οι φορεσιές ήταν στάνταρ.

Ευχαριστώ για την απάντηση EL GRECO
 
φιλε EL GRECO ευχαριστουμε και παλι που ομορφαινεις το θρεντ με τις φωτογραφιες :)

καλες αποκριες σε ολους!
 
Φίλε ελ γκρέκο υπέροχη η μπιμπιμπο με την αποκριάτικη στολή. Καλές Απόκριες σε όλους!
 
Μετά την πολύ ωραία φωτογραφία του EL GRECO με την bibi-bo που άρχισε να μας βαζει στο κλίμα του καρναβαλιού :thanx2: , ποσταρω μια άλλη στολή της bibi-bo, που στον κατάλογο της El Greco ονομαζόταν "Κοντεσίνα". Η ονομασία καθόλου τυχαία μιας και τέτοιο φόρεμα πραγματικά θυμίζει ρούχο εποχής με όλη του την υπερβολή,την φαντασία και την χλιδή! Την έχουμε δει σε αρκετές χρωματικές παραλλαγές, μωβ, γαλάζια , φούξια, απαλό ροζ... Αυτη που έχω εγώ είναι σε κόκκινο χρώμα..

attachment.php


Tα αξεσουάρ είναι από πoια άλλη...? Made by Soufle...,που στην προηγούμενή της ζωη πρέπει να ήταν μοδίστρα στην El Greco.... :bow: :thanx2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλοι katerinak, Amalia34, makisimo σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Φίλε

makisimo να χαίρεσαι την κοντεσίνα που είναι η πιο όμορφη τουαλέτα της bibi-bo για μένα και ένα από τα πέντε καλύτερα σύνολα της κούκλας. Πολύ όμορφο το κολάζ σου και ατμοσφαιρικό.

Και μια ολόσωμη φωτογραφία του Ρίο Ντε Τζανέιρο.

attachment.php
 
Μπράβο και πολλά ευχαριστούμε και στους 2! :flower: Οι κούκλες σας είναι πανέμορφες!!!
 
μακισιμε πολυ ωραιο το κολαζ σου με την Κοντεσινα :)
 
Συγχαρητήρια στον ελ γκρέκο και στον μακίσιμο που ομόρφυναν με τις αποκριάτικες φωτογραφίες τους αυτή τη σελίδα. Σας ευχαριστούμεεεε!!!
 
Πανέμορφη η Κοντεσίνα! Ευχαριστούμε, μακίσιμε!!!
 
Φίλες D@redevil και Amalia34 σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Καλές απόκριες σε όλους!
 
Η bibi-bo και η οικογένεια της

attachment.php


Αυτή είναι όλη η οικογένεια της bibi-bo και η φίλη της Lili-Lei.(Αφιερωμένη η φωτογραφία σε όποιον-α αγαπά τη bibi-bo!)

Αναλυτικά:

attachment.php


Η Οικογένεια-bo αποτελείται από τη μαμά Betty bo , το μπαμπά Tom Tom και τα διδυμάκια, ένα αγόρι κι ένα κορίτσι.

Ο Tom Tom είναι ο ίδιος κούκλος με τον Tzon Tzon μόνο που έχει καστανά (καφέ) μαλλιά.

(Η φωτογραφία είναι αφιερωμένη στο φίλο makisimo που ξέρω πόσο αγαπάει αυτη την οικογένεια!)

attachment.php


Η bibi-bo star είναι η πιο πολυδιαφημισμένη bibi-bo.

(Αφιερωμένη στις φίλες Αμαλία,Κατερινάκ, Σπιρτούλι!)

attachment.php


Η bibi-bo star και ο Tzon Tzon

(Αφιερωμένη στις φίλες Κάμπια,Αναστασία,Mytinyworld, D@redevil!)

attachment.php


Η Lili-Lei είναι η φίλη της bibi-bo. Λέει αυτές τις τέσσερις φράσεις αν της τραβήξεις το κορδονι που έχει στο λαιμό: Πώς σε λένε; Χτένισε μου τα μαλλιά! Παίζουμε με τη bibi-bo; Σ' αγαπώ πολύ,πολύ!

(Η συγκεκριμένη έχει χέρια Sindy μιας και βρέθηκε χωρίς το ένα χέρι της.

Αφιερωμένη στις φίλες Σουφλέ,Ζουζού,Μάγια και στο φίλο bibibo!)

 
Πίσω
Μπλουζα