Bibi-bo: A' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

Φίλη Αμαλία σε ευχαριστώ.Δεν έκανα κάτι παραπάνω από ότι θα έκανες και εσύ στη θέση μου.

Άλλο ένα φόρεμα από τη σειρά Φωτεινό Όνειρο σε ροζ χρώμα. Αφιερωμένο στο ρετρομάνιαχ που είναι η οικογένειά μας και φωτίζει τις αναμνήσεις μας.

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η bibi-bo και ο Tzon Tzon σας εύχονται Καλό Πάσχα!

attachment.php


 
καλο Πασχα σε ολους!

πολυ ομορφη η πασχαλινη φωτογραφια που μας ετοιμασες φιλε EL GRECO :)
 
Όπως πάντα τα τελευταία χρόνια , ο Γιαννης μας ευχεται με μια Πασχαλινή φωτογραφία..!! :award: :bow: :bow: :)

Καλό Πάσχα σε όλους..!!
 
Φίλοι katerinak, makisimo σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.

Καλό Πάσχα!
 
Untitled.jpg

Καλό Πάσχα κι από μενα παιδιά. Φίλε ελ γκρέκο πανέμορφες όπως πάντα οι φωτογραφίες σου :thanx2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλη Amalia πολύ όμορφη και η φωτογραφία και η κούκλα σου. Να σαι καλα πάντα για τα καλά σου λόγια! Να έχεις ένα πολύ όμορφο Πάσχα!
 
Σε ευχαριστώ φίλε Γιάννη κι εσύ να έχεις ένα υπέροχο Πάσχα ! Ζητώ συγνώμη παιδιά δεν ξέρω γιατί βγαίνουν συνέχεια αναποδα οι φωτογραφιες που ανεβαζω εδω ενω τις γυρνάω αλλιώς οταν μπαινουν εδω παλι αναποδα μπαινουν. Φίλη d@redevil βοήθεια :please:
 
Amalia34 είπε:
Σε ευχαριστώ φίλε Γιάννη κι εσύ να έχεις ένα υπέροχο Πάσχα ! Ζητώ συγνώμη παιδιά δεν ξέρω γιατί βγαίνουν συνέχεια αναποδα οι φωτογραφιες που ανεβαζω εδω ενω τις γυρνάω αλλιώς οταν μπαινουν εδω παλι αναποδα μπαινουν. Φίλη d@redevil βοήθεια :please:
Έκανα περιστροφή της εικόνας.

ενω τις γυρνάω αλλιώς
Τις έχεις σώσει οριζόντια και όταν τις ανεβάζεις στο άλμπουμ γυρίζουν κατά 90 μοίρες?
 
Φιλη kambia σε ευχαριστώ πολύ. Ναι τις εχω σωσει κανονικα οριζοντια κι οταν παταω εδω στο

uppload fotos γυρνανε 90 μοιρες οπως το ειπες.
 
Υγεία να έχουμε πάνω από όλα και χαρά! Χρόνια πολλά!

attachment.php


 
Η bibi-bo Αρμονία είναι τόσο ανοιξιάτικη!

attachment.php


 
Φίλη d@redevil δεν ξερω νομίζω πως όχι. Φίλε ελ γκρέκο υπεροχες και οι δυο φωτογραφίες υπέροχα χρώματα το φόντο οι κουκλες όλα !
 
Πάντα ευγενική και καλόκαρδη η φίλη Αμαλία. Να σαι καλά σε ευχαριστώ πολύ!
 
Amalia34 είπε:
Φίλη d@redevil δεν ξερω νομίζω πως όχι. Φίλε ελ γκρέκο υπεροχες και οι δυο φωτογραφίες υπέροχα χρώματα το φόντο οι κουκλες όλα !
Συνήθως τα Mac έχουν την ικανότητα να σου δείχνουν τη φωτογραφία εντάξει, ενώ υπάρχει 90ο rotation....

Για να κλείσουμε το offtopic, στείλε με ένα πμ pls με τι πρόγραμμα βλέπεις τις φωτόζ και σου τις δείχνει σωστά, να δούμε τις πταίει! :D
 
Μαζί με το μήνα Μάιο έρχεται και η bibi-bo Κορφού,μιας και το ημερολόγιο της bibi-bo του 1981 και του 1982 την έχει σε αυτόν το μήνα.

Η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι αφιερωμένη στη φίλη D@redevil.

attachment.php


 
Καλό μήνα! Σ' ευχαριστώ πολύ, φίλε El Greco! :)

Ένα μικρό δωράκι που με γυρνάει στα παιδικά μου χρόνια! :flower: Να 'σαι καλά! :)
 
Φίλη D@redevil εγώ σε ευχαριστώ για όλα όσα έχεις προσφέρει. Μία φωτογραφία με αφιέρωση είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω.
 
Η bibi-bo παντρεύεται. Φοράει το πιο όμορφο νυφικό του κόσμου: το νυφικό άνθη λεμονιάς.

attachment.php


 
Πίσω
Μπλουζα