Birdman (1967)

  • Έναρξη μίζας joe
  • Ημερομηνία έναρξης

joe

RetroMasteR
Joined
28 Απρ 2008
Μηνύματα
1.441
Αντιδράσεις
264
Βirdman ο ανθρωπος πουλι (με την καλη εννοια)

To νοικιαζα μετα μανιας απο το βιντεοκλαμπ μαζι με Σαζαμ κτλ.

[edit]


"Birdman - 09 - ..."



This video is no longer available because the YouTube account associated with this video has been terminated due to multiple third-party notifications of copyright infringement from claimant:


 


Warner Bros. Entertainment [edit]


ποιος μπορει να ξεχασει την ιαχη BIIIIIIIIIIIRDMAN!!!

Δεν ειχε μεταγλωτιστει ποτε και δεν ξερω αν προβληθηκε στην τηλεοραση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] This video is no longer available because the YouTube account associated with this video has been terminated due to multiple third-party notifications of copyright infringement from claimant:

 


Γιάννης Ευσταθίου [Edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BIRDMAN

ποιος θυματε αυτο το παιδικο?λεγοταν birdman.το εχω σε μια κασετα μαζι με επισοδειο νταρσταρτλυ και ματλυ.γνωριζει κανεις αν ειχε κυκλοφορησει και καποια αλλη κασετα με το συγκεκριμενο παιδικο?υπαρχει εδω στο link να το δειτε:http://www.youtube.com/watch?v=H2m45TLVKRs
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απλα νομιζω οτι το επαιζε καποια πρωινα ΣΚ το Μεγκα ή ο Αντ1 (μαλλον το 2ο)
 
εγώ είμαι φαν της σύγχρονης κομικής σειράς που ο Birdman είναι δικηγόρος και αντιπροσωπεύει άλλους χαρακτήρες της Hanna-Barbera στο δικαστήριο.... :D

[edit]


This video is no longer available because the uploader has closed their YouTube account. [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εχει κυκλοφορισει σε dvd το birdman οπως κ το harvey birdman πoυ λεει πιο πανω η keropi!! χωρις υποτιτλους!! οπως προσφατα κυκλοφορησαν κ αλλοι θυσαυροι της hanna barbera.
 
"Το Τέρας των Βουνών" - ένα επεισόδιο του άνθρωπου-πουλιού που προβλήθηκε το 1967.

Δυστυχώς βρήκα την ισπανική έκδοση.

[edited]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
retrosilektis είπε:
ποιος θυματε αυτο το παιδικο?λεγοταν birdman.το εχω σε μια κασετα μαζι με επισοδειο νταρσταρτλυ και ματλυ.γνωριζει κανεις αν ειχε κυκλοφορησει και καποια αλλη κασετα με το συγκεκριμενο παιδικο?υπαρχει εδω στο link να το δειτε:http://www.youtube.com/watch?v=H2m45TLVKRs
Μεγάλε είχα κι εγώ αυτήν την κασσέτα!!! Δυστυχώς όχι δεν βγήκαν άλλα στην Ελλάδα, αλλά εγώ τα είχα αγοράσει από Αμερική με αγγλικούς υπότιλους και τώρα τα περνάω σε ελληνικούς!! Μαζί και επεισόδια του Galaxy Trio!! [edited]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα