Bonnie Tyler

Αγαπημενη τραγουδιστρια!!!

Επισης ενα ακομα πολυ ωραιο της τραγουδι ειναι το if you were a woman and I was a man

[edit]This video is unavailable.

 


Sorry about that.[/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εμένα δύο είναι τα αγαπημένα μου: το ντουέτο με τον Todd Rundgren που έχει τίτλο Loving you is a dirty job but somebody's got to do it και το Ravishing, γνωστό στους άρρενες ως "κομμάτι του Hulk Hogan". Τα παραθέτω:

(Ravishing)

[video=youtube_share;Ah-eFQFc4rs]

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Προσεγγιζω τη(γηραια πλεον)καλλιτεχνιδα με τον προσηκοντα σεβασμο,αλλα θελοντας να αστειευθω

θα πω οτι η συγκεκριμενη εκτελεση ,μου θυμιζει καραοκε απο μεθυσμενη αγγλιδα στον Καβο(Corfu,Greece)

και το σχολιο ενος αλητηριου απο κατω(στο γιουτιουμπι δηλαδη)

"I wonder if Bonnie and Brian Johnson (ACDC) had kids what their voice would sound like?"
 
Φωνάρα! Πραγματικα από τις λίγες που υπάρχουν!
 
Συμφωνώ κι επαυξάνω! Από τις λίγες γυναικείες ροκ φωνές που είναι και ροκ και γυναικείες (με την έννοια του "θηλυκές")
 
Oι φαν της θα την απολαυσουν στην φετινη eurovision για την Μεγαλη Βρετανια.
 
'Οταν κάποιος αναφέρει μουσική της δεκαετίας του 80 , το μυαλό μου πάει αυτόματα στην Bonnie Tyler. Βέβαια να πω και εγώ την αμαρτία μου , δεν κατάλαβα ούτε και εγώ το νόημα του βιντεοκλίπ του "Total eclipse of the heart''.
 
'Οταν κάποιος αναφέρει μουσική της δεκαετίας του 80 , το μυαλό μου πάει αυτόματα στην Bonnie Tyler. Βέβαια να πω και εγώ την αμαρτία μου , δεν κατάλαβα ούτε και εγώ το νόημα του βιντεοκλίπ του "Total eclipse of the heart''.
δεν έχει νόημα, είναι απλώς σουρεαλιστικό.
 
Πίσω
Μπλουζα