Camelot 3000: Πολύ καλό και ποιοτικό κόμικ !!

Με γειες,να το συνοδευσεις με πατατακια ,γαριδακια και πιτσινια να το ευχαριστηθεις. :thumbup:
 
Δεν φαντάστηκα ότι θα γινόταν μετά λεσβιακό. Και καλά αυτό...Αλλά γιατί έκοψαν
Οι σκηνές της Γκουινεβίρ πρέπει να κόπηκαν λόγω στοιχειοθεσίας. Συγκεκριμένα η σκηνή της Τριστάν ήταν η "μονή" σελίδα, της Γκουινεβίρ η "ζυγή". Απλά αφαίρεσαν το δισέλιδο.
 
Χαχα! Είναι το Omi στο Avatar σου Άλκη!

Αλήθεια μήπως σου περισσεύουν 600??

[edit] dead link [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι, το έχω δει... πραγματικά είναι εκπληκτικό.
 
Τα πρωτα 4 τευχη του Camelot τα εχω σφραγισμενα σε σακουλακι - απο την εποχη που εκδοθηκαν - και διπλα για οποιον ενδιαφερεται να τα αποκτησει!ΑΘΙΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ! :D

Δε θα με χαλαγε και καποια ανταλλαγη με τους ενδιαφερομενους μιας και συλλεγω κομικς 80ς-αρχες 90ς!

Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει PM.

Τεύχος 1: Ο Βασιλειάς Αρθούρος Ζει ("The Past and Future King" & "Many are called...")

Τεύχος 2: Το Νέο Κάμελοτ ("Knight Quest" & "Assault on New Camelot!")

Τεύχος 3: Ο Πανούργος Εχθρός ("The tale of Morgan le Fay!" & "Royal Funeral")

Τεύχος 4: Προδοσία ("Betrayal!" & "Judas Knight")
 
RESPECT στα Star Comics για την τόσο προσεγμένη έκδοση!

RESPECT επίσης και στο διόλου ευκαταφρόνητο αντίτιμο των 200 δρχ! (Τεράστιο ποσό για την εποχή)... Τόσο τεράστιο, που αισθανόμουν άσχημα να ζητήσω χρήματα από τους δικούς μου, για να τα αγοράσω! Γι'αυτό μάλλον δεν τα έχω όλα τα τεύχη στη συλλογή μου... :xm:

picture.php
 
Στην αποθήκη μου πέρα από τις συλλογές και κάποια παλιά περιοδικά υπολογιστών, πρέπει να έχω τα 3 πρώτα τεύχη του αν θυμάμαι καλά! Θα το τσεκάρω... ;)
 
Τα έχω όλα από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας τους (όπως και την μάχη των πλανητών). Τα αγόραζα με μεγάλη αγάπη και στην πρόσφατη μετακόμισή μου βγήκαν ξανά στο φως όπως τα θυμόμουν. Σε άψογη κατάσταση και με εκπληκτική αισθητική και ιστορία. Σύντομα θα βρούν τη θέση τους στην βιβλιοθήκη. Απλά καταπληκτική σειρά!
 
Πίσω
Μπλουζα