Candy Candy CELS

D2E είναι εκπληκτικά!!!!Ειδικά αυτό με την Candy που λες,δεν υπάρχει ωραιότερο!!! :worship: :worship:Συγχαρητήρια καλό μου,πολύ χαίρομαι για την τόσο σπάνια συλλογή σου...Αν δεν είχες και εσύ Anthony cels ποιος θα είχε; ;)
 
Ωωωωωωωωωωω! Πάρα πολύ όμορφα D2E! :cheers:

Πάντα επιτυχίες! ;)

Death2Eliza είπε:
εχω παθει ψυχωση με αυτα τα χοντρα μπουτακια σε αυτο το σελ..
:animlaugh: :animlaugh:
 
domo arigato sensei + nessie!

εχω παρει κ αυτο, δεν το ποσταρα μαζι με του αντονυ για λογους ιεραρχικου σεβασμου (δεν ξερω ουτε εγω τι εννοω με αυτο που ειπα!):

garakuta_itiba-img600x495-122710223.jpg


ο στηαρ ειναι ισως και ο μοναδικος χαρακτηρας, εκτος της καντυ, που λατρευουν ολοι.

συν το οτι ειναι κ αυτος αδικοχαμενος. ηθελα ενα σελ του απο τις παλιες ευτυχισμενες στιγμες. ειναι γλυκας..

garakuta_itiba-img600x495-122710223.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
:bow:

Και αυτό είναι υπέροχο! (Όχι βέβαια όσο του Άντονυ...!!!)

Death2Eliza είπε:
δεν το ποσταρα μαζι με του αντονυ για λογους ιεραρχικου σεβασμου (δεν ξερω ουτε εγω τι εννοω με αυτο που ειπα!):
Μήπως εννοούσες κάτι σαν αυτό; --> :heartcloud:
 
D2E εισαι απιστευτη!!! Συγχαρητηρια :cheers:

Καλως να ερθουνε τα μωρα σου :cheers:

Ο Αντονυ μωρο ειναι πανεμορφος...εχεις και την μαμα του :bow:

Αντονυ-Καντυ αγκαλια ειναι ... :wub: Πραγματικα ειναι απιστευτο αυτο το cel! H Καντυ φαινεται απελπισμενη και αυτος απλα απορημενος. Και κραταει και "γλυκια Καντυ"... :wub:

Παττυ-Στιαρ επισης πανεμορφοι :clap:

Δεν εχω λογια....θα τα δουμε και απο κοντα οταν φτασουν στα χερια σου???
 
thanks!

αυτη η σκηνη ειναι απο τον πολυ συγκινητικο διαλογο τους στο δωματιο του, οπου η καντυ ανησυχει με τους κακους οιωνους και ο αντονυ της αρχιζει τα "αν πεθανω" κ την φρικαρει τελειως (κ εμας που ξερουμε τι επεται..). κατι ηξερε το μωρο μου που την τρομαξε, τουλαχιστον τσιμπησε κ μια τελευταια αγκαλιτσα πριν το τραγικο γεγονος..

ουφ..

φυσικα κ θα τα δειτε απο κοντα! το ροντεο εχει κ μια γρατζουνια ομως, στο πανω χειλος του αντονακη μου αλλα δεν πειραζει!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εμένα δε μου αρέσουν καθόλου...

Και δε ζηλεύω... :sure:

(Kαλή μου D2E που είσαι μεγαλόθυμη, θα μου χαρίσεις αυτό με τον Άντονυ και την Κάντυ;;; :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:. )












Συγχαρητήρια και με γειές!!!

Είναι υπέροχα!!! :cheers: :cheers: :cheers:
 
λολ!

αυτο το σελ χουανιτα μου θα το παρω μαζι μου στον ταφο! θα μου το βαλετε κατω απο τα σταυρωμενα χερια μου, promise?
 
Death2Eliza είπε:
λολ!αυτο το σελ χουανιτα μου θα το παρω μαζι μου στον ταφο! θα μου το βαλετε κατω απο τα σταυρωμενα χερια μου, promise?

Τι μακαβρια πραγματα ειναι αυτα????? Ελεος!

D2E περιμενουμε με ανυπομονησια να δουμε τα cel :cheers:
 
Το συγκεκριμένο σελ με την Κάντυ και τον Άντονυ, πιστεύω ότι είναι το ωραιότερο που έχω δει γενικά, από όσα έχω δει να κυκλοφορούν... :hurrah:


Και χαίρομαι πραγματικά γιατί έπεσε σε πολύ καλά χέρια!!!
:clap: :clap: :clap:


Χρυσούλα, να είσαι καλά και να τα χαίρεσαι!!!



Ειναι όλα υπέροχα!
:cheers:
 
παιδια, ΖΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!

σας ευχαριστω που μοιραζεστε τον ενθουσιασμο μου! :hurrah:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αχ, επειδη σε βλεπω πολυ ευτυχισμενη καλη μου D2E, σου αφιερωνω μια απο τις αγαπημενες σκηνες του Rose of Versailles

picture.php
 
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:!!!!!!!!!!!Εντάξει το ομολογώ!Δεν κλαίω απο συγκίνηση(μόνο)...Απο τη ζήλεια μου κλαίωωωωωωωωωωωωω :banghead: .....(το μάτι της μίσπέπερ όταν είδε τα εν λόγω πόστς απο την αγαπητή D2E:dribble:)!!!!!!!!!!!!!!!:what:ΤΙ;;Α ναι ξέχαστηκα και σκεφτόμουν φωναχτά...Καλορίζικό μπρε πουλάκι μου...Και τώρα με συγχωρήτε για λίγο... :cry:
 
domniki είπε:
Αχ, επειδη σε βλεπω πολυ ευτυχισμενη καλη μου D2E, σου αφιερωνω μια απο τις αγαπημενες σκηνες του Rose of Versailles
picture.php
για φαντασου να σκασει αυτο σε σελ... σλουρπ! *βλεπει σελ παντου*

μις πεπερ κουραγιο...
 
Death2Eliza είπε:
παιδια, ΖΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!
Εμαθα από το Ακαλιακάκι πως είναι και εκείνη κάτοχος ενός πολύ όμορφου καινούριου cel!!! :cheers:

Φαντάζομαι και συμμερίζομαι τον ενθουσιασμό σας αφού κάθε φορά που πετυχαίνω ένα σελ που μου αρέσει και το κάνω δικό μου η χαρά μου δεν περιγράφεται!!!
 
Death2Eliza είπε:
για φαντασου να σκασει αυτο σε σελ... σλουρπ! *βλεπει σελ παντου*
μις πεπερ κουραγιο...
Oμολογω οτι το συγκεκριμενο cel απο το Rose of Versailles ειναι το αγαπημενο μου απ'ολη τη σειρα :D

M'αρεσει πααααρα πολυ επισης και αυτο

picture.php


D2E, μην αρχισεις να απορεις...ειμαι καλλιτεχνης στην καρδια :cheers:

Και για οσους δεν ξερουν τι εστι Rose of Versailles, διαβαστε εδω

Στην συγκεκριμενη σειρα πρωταγωνιστει ο τελειος αντρας! Ονομαζεται Αndre και εδω μπορειτε να διαβασετε σχετικα. Και παλι θα τονισω οτι ο "τελειος" αντρας ειναι δημιουργημα μιας γυναικας, γιατι οπως εχω ξαναπει ενα τετοιο ον υπαρχει μονο στο μυαλο μιας γυναικας :D Κουραγιο κοριτσια, τα 100 πρωτα χρονια ειναι δυσκολα... :armed:
 
οχι καλη μου, δεν απορω..

ξερω οτι μεσα στην σκληρη τερρικη καρδια σου κρυβεται μια τρυφερη αντονικια ,λολ!

η συγκεκριμενη σκηνη ειναι πολυ σουρεαλ κ εχει κ συμβολισμο, μια κ λιγο πιο περα στα γρασιδια καιγονταν το πελεκουδι, χεχε!

κ να πω για τον αντρε οτι ναι, ειναι ο τελειος αντρας, και ναι, ειναι δημιουργημα της ικεντα, αλλα εκτος απο την μανγκακα μην ξεχναμε πως τον εκανε τελειο αντρα κ η οσκαρ.. ξερεις πως? της τον εβαλε διπλα της η ικεντα απο μικρο κ η οσκαρ τον "εστρωσε" χαχα!
 
D2E,η Δομνικούλα μας είναι ένα εξαιρετικό κορίτσι!Ψυχούλα!...Και ας είναι Τερρυκιά...(ουδείς αναμάρτητος... :D )...Χμμμ τώρα δεν το γλυτώνω το μπαν... :xm: !
 
Παιδια ειδα απο κοντα τα καινουρια cel της D2E :cheers: Αυτο με την Καντυ στην αγκαλια του Αντονυ ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Ο Αντονυ κραταει ενα τριανταφυλλο "γλυκια Καντυ", το οποιο ειναι καταπληκτικο :flower: Επισης ειδα απο κοντα τον Αντονυ μωρο :dribble: Ειναι πραγματικα τοσο γλυκουλι μωρακι #)

Καλοριζικα D2E!!! Kαι εις αλλα με υγεια :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα