Candy-Candy gallery

akaliakoukou

RetroMaNiaC
Joined
19 Απρ 2008
Μηνύματα
751
Αντιδράσεις
5
Έχω μια ιδέα και πιστεύω ότι θα σας αρέσει!


Σκέφτηκα να φτιάξουμε μια γκάλερι αποκλειστικά με εικόνες της Κάντυ!



Πήγα να περάσω κάποια πράγματα στο προφίλ μου αλλά δεν έχει πολύ χώρο!
:cry:


Λοιπόν, τι λέτε?



Μπορούμε να βάλουμε χωριστά εικόνες με Κάντυ, Άλμπερτ, Τέρυ, Άντονυ κλπ



Αλλού να βάλουμε τα wallpapers
και αλλού τις πιο μικρές εικόνες!

Ίσως να γινόταν γι’αυτή τη δουλειά ξεχωριστή ενότητα?

Δομνίκη???

Έχω μαζέψει πολλές εικόνες στον υπολογιστή μου όλα αυτά τα χρόνια και θα ήθελα να τις μοιραστώ μαζί σας!!!

Αλλά να βάζουμε μόνο εικόνες!

Να μην το χαλάσουμε με κείμενα!

Μια γκάλερι με υλικό της Κάντυ!!!! :happyjump:

Πώς σας φαίνεται?


 
χμμμ... και αν κάποιος θελει να κάνει κάποιο σχολιάκι για μία εικόνα ή να ρωτήσει κάτι?
 
Εγώ akaliakoukou νομίζω ότι οι 100 εικόνες ανά άτομο που έχετε στη διάθεσή σας,είναι αρκετές για τη δουλειά που προτείνεις...
 
Πίστεψέ με, δεν είναι!!! Το έχω γεμίσει και δεν έχω βάλει ούτε τα μισά από αυτά που ήθελα!!!


Και αν το κάνουμε αυτό, θα είναι συγκεντρωμένα κάπου όλα!



Βέβαια δεν ξέρω αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα και αν σας αρέσει γενικά σαν σκέψη, γι αυτό ρωτάω!!!
 
Αυτο που μπορουμε να κανουμε ειναι να ενωσουμε καποιες εικονες σε μια...ωστε να μειωθει ο αριθμος των εικονων.

Akaliakoukou, θελεις να μου στειλεις τις καλυτερες με email, για να δω τι μπορω να κανω?

Η Candy-gallery μ'αρεσει σαν ιδεα :hurrah: ...δεν ξερω ομως μηπως με banαρουν γιατι παιρνω ολο το χωρο του φορουμ :nervous: Το αλλο που θα μπορουσαμε να κανουμε ειναι να ανεβασουμε κατι στο Wiki...???
 
Είναι απλό,θα στείλετε-ανταλλάξετε τις φωτογραφίες μεταξύ σας,ώστε να ανέβουν από διάφορους χρήστες...

Είστε 10-12 (προφανώς και παραπάνω) άτομα που ασχολείστε με αυτό,άρα με τις μισές διαθέσιμες του καθενός στο σύνολο,ήτοι 500-600 φωτογραφίες,νομίζω υπέρ-καλύπτεστε....
 
Ωραία!


Επειδή αργούν πάααααρα πολύ και είναι πολλές, θα τις γράψω σε ένα DVD και θα το φέρω Ιούνιο που ξανάρχομαι!!!



Έχω υποσχεθεί κι ένα του Turri!



Domniki το wiki τι είναι?


 


Σαν το βικιπαίδεια??


 

 

 


Πάντως η ιδέα της γκάλερι μου αρέσει καλύτερα από την άποψη ότι θα είναι όλες συγκεντρωμένες και δε θα χρειάζεται να πηγαίνουμε από προφίλ σε προφίλ.



Επίσης όταν έχω χρόνο θα περάσω και στη σελίδα της Κάντυ που έχω φτιάξει κι άλλες!



Αλλά θα ήθελα να υπάρχουν και στο Ρετρό!!!
 
Δεν κρατιέμαι αγαπητή akaliakoukou!!! :cool:

 


Για το θέμα της gallery νομίζω ότι για πολλούς λόγους θα πρέπει να μην ακολουθηθεί η περπατημένη και να βοηθήσουν με κάποια "ειδική" ρύθμιση οι admins.....
 
Turrican είπε:
Για το θέμα της gallery νομίζω ότι για πολλούς λόγους θα πρέπει να μην ακολουθηθεί η περπατημένη και να βοηθήσουν με κάποια "ειδική" ρύθμιση οι admins.....
Πολυ καλη ιδεα :clap:
 
Νομίζω πως και ειδικός χώρος να μας δοθεί, πάλι λίγος θα είναι...

Τα screenshots μόνο που αρέσουν στον καθένα μας ν΄ανεβάζαμε θα γέμιζε ο χώρος... που να αναφερθώ και στο manga ή σε φαν αρτ...Μια "χύμα" κατάσταση ίσως αισθητικά να μην ήταν τόσο καλή... (εκτός και αν υπήρχαν κατηγορίες: anime, manga, fan art, books κ.λπ.)

Ίσως να ήταν καλύτερα αν μεγάλωνε η gallery του καθενός μας ώστε να μπορούμε να συμπεριλάβουμε περισσότερες εικόνες στα αλμπουμάκια μας.

Αυτό που φτιάχνει ο καθένας μας έχει κάτι να πει για την "ταυτότητά" του.
 
Πίσω
Μπλουζα