Christmas Playmobil Story: A Time For Giving

PAPPOYS είπε:
Εξαιρετική προσπάθεια Αντι, μπράβο !!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Εγώ θα κοίταγα να το "μαζέψω" όλο στα 10-12 λεπτά και πιστεύω ότι θα έκανε τρελά κλικ στο yt...
Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ Pappou!!! χμμ μάζεμα ε? Ότι το θέλει το θέλει απλά πρέπει να βρω χρόνο για να το πάρω πάλι απο την αρχή.

D@redevil είπε:
Να μη μ' ευχαριστείς καθόλου! Εσύ είχες την ιδέα κι εσύ έκανες όλη τη δουλειά! :)
Οκ αλλά ποιος μ' ενημέρωσε σχετικά με youtube, wmm εεεεε? αμ το άλλο με την ποιότητα του βιντεο που το πας? Είδες που βοήθησες? ;)

Άντε, τώρα που "ζεστάθηκες" περιμένουμε και συνέχεια! :flower:
Ααααααααααααααααααα όχι άλλο βαμβάκι :precry:
 
Συγχαρητήρια and1!!!! και χρόνια πολλά!! Τελικά νομίζω ότι όσοι έπαιζαν με playmobil όταν ήταν μικροί, μένουνε πάντα παιδιά και εννοείται ότι δεν βγάζω εμένα από τον κανόνα ;) ! Πάρα πολύ ωραία δουλειά! Μου αρέσει που σε ανησυχούσαν οι ατέλειες. Ο λαός playmobil θέλει....δεν τον ενδιαφέρουν οι ατέλειες. Και πάλι χρόνια πολλά και καλή playmoχρονιά!!
 
χαχαχαχαχαχαχαχα Χρόνια Πολλά κ σε σένα Playmofan!!!! Σ' ευχαριστώ πολύ! Ξες τι? Όπως εξήγησα κ στην αρχή είναι η πρώτη φορά που πιάνομαι με κάτι τέτοιο κ ήθελα να βγει όσο το δυνατόν καλύτερο γίνεται αλλά αφού το αποτέλεσμα άρεσε πάο πάσο :cool: . Καλή Playmoχρονιά κ σε σένα ;) Να είσαι καλά!!!
 
Να κ μερικές σκηνές τις οποίες απέρριψα

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Τις αφαίρεσα διότι μου η εκδοχή με το έλκηθρο νομίζω ήταν καλύτερη.

Κάπως έτσι ήθελα να μοιάζει η αγορά

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Κ για το τέλος η σκηνή με το έλκθρο του Άγιου Βασίλη. Δεν ήξερα πως θα το κάνω να φανεί πιο ωραία γι' αυτό κ είχα σκεφτεί 3 εκδοχές.Εδώ βλέπουμε την δεύτερη όπου το άλογο έρχετε με το κάλεσμα του Άγγελου κ στο τέλος γίνεται η μεταμόρφωση

attachment.php


attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτά είναι, μέχρι και behind the scenes...

Μιλάμε για ΤΗΝ υπερπαραγωγή! :D
 
Maddog είπε:
Αυτά είναι, μέχρι και behind the scenes...Μιλάμε για ΤΗΝ υπερπαραγωγή! :D
:wait2: μήπως να γύριζα κ μερικές σκηνές στις οποίες να μιλάν οι πρωταγωνιστές?Ξες κανονικά με τις 2 καρέκλες μια για τον πρωταγωνιστή μια για τον δημοσιογράφο κ απο πίσω η αφίσα με την ταινία :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Σύντομα και σε DVD/Blue Ray. :)
 
Εεεεε....παληκαρι.... :shake: ...

Ναι,ναι εσενα λεω....που εφτιαξες τα βιντεακια..... :p

Υπαρχει περιπτωση να δουμε νεα τριλογια φετος?:what:

Αντε γιατι εχουμε παθει στερητικο συνδρομο....
sad-049.gif
 
stayros είπε:
Εεεεε....παληκαρι.... :shake: ...
Ναι,ναι εσενα λεω....που εφτιαξες τα βιντεακια..... :p

Α ρε Σταυρή μ' έκανες κ γέλασα :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh:

stayros είπε:
Υπαρχει περιπτωση να δουμε νεα τριλογια φετος?:what:
Αντε γιατι εχουμε παθει στερητικο συνδρομο....
sad-049.gif
χμμ εσύ κάτι ξέρεις :eek: Έχω στο μυαλό μου μια ιστορία που ήθελα να την κάνω απο πέρυσι αλλά οι υποχρεώσεις που μου έπεσαν μαζεμένες το τελευταίο δίμηνο ήταν αρκετές για να με πάνε πίσω :(

Πάντως μου έχεις δώσει φοβερές ιδέες ;) Μου μετέδωσες το μικρόβιο παναθεμα σε :p
 
Ντάξει...άργησα αλλά κατάφερα κ τ' ολοκλήρωσα. :D Ετοίμασα άλλη μια Χριστουγεννιάτικη ιστορία με την Γέννηση Του Χριστού αυτή τη φορά. Κανονικά θα ήταν έτοιμη μέρες πριν αλλά λίγο οι υποχρεώσεις που είχα λίγο που με καθυστέρησε ένα πωλητής :angry: λίγο να ψαχτώ με προγράμματα φτάσαμε στην Πρωτοχρονιά :eek: . Για να είμαι ειλικρινής αλλιώς την είχα στο μυαλό μου κ αλλιώς βγήκε.... :xm: Anyway ακόμη κ έτσι έχει την πλάκα του . Να ευχαριστήσω πάρα πολύ την Kambia για τον χρόνο που διέθεσε ν' ασχοληθεί κ που δεν με σπάμαρε :tease: Επίσης να ευχαριστήσω πάρα πολύ τον φίλο Master Retroplaymo για τις ιδέες του κ για όλα αυτά που φτιάχνει κ μοιράζετε μαζί μας. Σ' ευχαριστω πολύ για τις συμβουλές που δίνεις κ ελπίζω να μην με διέγραψες απο μαθητή σου έτσι? :mad: Καλή Χρονιά με υγεία ,δουλειές για όλους κ ότι επιθυμεί ο καθένας σας να το έχει.

[video=youtube;Y-NLbVomv-U]


Aαααα κ ένα poster που έφτιαξα :)

attachment.php


edit Την βάζω εδώ για να μη χαθεί.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αντρικο..... :bow: :bow: :bow:

Υπεροχη δουλεια σε ολα της!!!!!!!
smiley-score010.gif
"]
smiley-score010.gif
[/url]

Ευχομαι να συνεχισεις δυναμικα και την νεα χρονια φιλαρακι!!!! :thumbup:

Καλη Χρονια!!!!!!!
party-073.gif
 
Να 'σαι καλά και καλές γιορτές!

Η πρώτη μουσική που παίζει από που είναι? Φοβερή!
 
@Stavros Σ' ευχαριστώ πολύ :D Καλή Playmoχρονιά :p :sta2 :stayros

@Kadmos Το κομμάτι είναι

. Καλές γιορτές κ σε σένα :D
 
Άντε, μικρέ! Μου φαίνεται θες να τσιμπάς φιλοφρονήσεις! :flower:

Μια χαρά, πανέμορφο διόραμα έκαμες! Με όμορφη μουσική και ακόμα καλύτερο στήσιμο! :)
 
Υπέροχη δουλειά Αντρίκο :)

Μπράβο :bow:
 
D@redevil είπε:
Άντε, μικρέ! Μου φαίνεται θες να τσιμπάς φιλοφρονήσεις! :flower:
Μια χαρά, πανέμορφο διόραμα έκαμες! Με όμορφη μουσική και ακόμα καλύτερο στήσιμο! :)
Α έτσι? :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: Εντωμεταξύ φοβόμουν ότι θα έβγαινε πολύ μεγάλη κ τελικά βήκε μικρή. :eek: Την ιστορία αυτή την είχα στο μυαλό μου από πρόπερσι. Πέρυσι δεν έκατσε αλλά φέτος κατάφερα κ την έφτιαξα. Λίγο αργά βέβαια.... :p

Kambia είπε:
Υπέροχη δουλειά Αντρίκο :) Μπράβο :bow:
Ευχαριστώ πολύ Kambia κ φυσικά κ για την βοήθειά σου ;) Μην ξεχνιόμαστε :)
 
καλη χρονια!!

πανεμορφο το βιντεο σου Αντρεα,προσεξες και την παραμικρη λεπτομερεια!!!

πολλα συγχαρητηρια :)
 
katerinak είπε:
καλη χρονια!!πανεμορφο το βιντεο σου Αντρεα,προσεξες και την παραμικρη λεπτομερεια!!!

πολλα συγχαρητηρια :)
Καλή Χρόνια κ σε σένα Κατερίνα :)

Χαίρομαι που σου άρεσε :D Προσπάθησα να κάνω ότι καλύτερο μπορούσα.
 
Συγχαρητήρια κι από μένα.Πολύ ωραίο βίντεο. Πάντα τέτοια. Το Θεοφάνεια είναι κοντά ;)
 
Πίσω
Μπλουζα