Chrono quest ζήτηση

akmakas

Banned
Joined
3 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.204
Αντιδράσεις
77
Καταζητείτε νεκρό η ζωντανό.....Chrono quest III

wantedposterloir8.jpg


Αυτή η σπάνια εικόνα βρέθηκε στο Internet...το θέμα είναι υπάρχει το έχει κανείς? :cool:
 
Ευχαριστώ για την Spectruμική ταχύτατη απάντηση σου!!! :thumbup:

Το ξέρω το Link και νομίζω πως είναι το μοναδικό...Κάτι θα βρούμε δεν μπορεί!
 
...akmakas, αν θυμάσαι είχαμε κάνει μία συζήτηση εδώ σχετικά με το παιχνίδι, όπου είχαμε βρεί μόνο την Γαλλική έκδοση. Μήπως δεν είχε κυκλοφορήσει ποτέ η αγγλική έκδοση;

...στο Hall of Light πάντως αναφέρεται μόνο η Γαλλική...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος, πρέπει να είναι το ίδιο με το λεγόμενο:

Explora III

Ρίξε μία ματιά και στην Wikipedia... αλλά και για την αντίστοιχη Amiga, για να δεις γιατί το λέω αυτό.
 
Μάλλον ψάχνεις για το λεγόμενο: Explora III από την Infomedia...

Δεν βάζω όμως το χέρι μου και στην φωτιά, έτσι;
 
Θα συμφωνήσω. Χωρίς βέβαια να θεωρώ εαυτόν αυθεντία στην Amiga, η Γαλλική έκδοση υπάρχει (ΚΑΙ στο TOSEC!) με τον τίτλο Explora 3-Sous Le Signe Du Serpent. Δεν ξέρω τι έγινε η Αγγλική έκδοση...

EDIT: και για Atari ST υπάρχει στο αντίστοιχο TOSEC. Δυστυχώς και πάλι Γαλλική! :(
 
Υπάρχει?Θα το κοιτάξω...Ευχαριστώ παιδια!!!
 
εχει δικιο ο Maddog,ειχα σβησει τα γερμανικα-ιταλικα-γαλλικα Αmiga games απο το σκληρο λογω χωρου....
 
To γαλλικό version είναι από Psygnosis/Infomedia όπως τα 1 & 2 ή προέρχεται από άλλη εταιρεία;
 
Εχω την εντυπωση οτι το 1,2 ειναι Psygnosis ενω το 3 ειναι Infomedia γενικως
 
Το ένα και το δύο είναι Psygnosis..το 3 παιδιά δεν ξέρω αλλά την κόβω λίγο χλωμή την φάση..Ούτε μια διαφήμιση κάτι κάπου.....Πάντως δηλώνω φανατικός της psygnosis και τα 2 adventures τα έχω παίξει και μπορώ να πω πως τα απόλαυσα........

Wally.....Είσαι ιερόσυλος...έσβησες παιχνίδια από την RetroDatabase.......!!!! :D
 
to exo auto to GAME ( dreaming ........ )

akmakas ...... plaka kano
 
:animeek: mikez zzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!! Για μια στιγμή χάρηκα... :D
 
Πίσω
Μπλουζα