Chupa Chups παγωτό

Joined
25 Απρ 2010
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ CHUPA CHUPS?ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΓΛΕΙΦΙΤΖΟΥΡΙ??ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΣΠΕΣΙΟ ΠΑΓΩΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕ?

ΚΑΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΟΥΤΕ 1 ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΝΕΤ,ΚΑΤΙ...:precry2::precry2::precry2:
 
Ολο και κατι θα υπαρχει - μεχρι να το βρουμε ομως, σε παρακαλω να γραφεις με μικρα Ελληνικα, γιατι τα κεφαλαια στο internet σημαινουν οτι "φωναζεις" ;)
 
Καλώς όρισες, Σοφία ;D αν μπορείς γράφε με μικρά γράμματα =]

Το θυμάμαι και εγώ, μήπως θυμάσαι μάρκα; (μπας και βοηθήσει που δε νομίζω)
 
Θυμαμαι οτι το Zool στην Amiga ηταν sponsored by Chupa Chups ... απο τα γλυφιτζουρια εγινε γνωστη αυτη η εταιρεια
 
ευχαριστώ για τις συμβουλές είμαι "νεούδι",χεχε. Το παγωτό chupa chups ήταν,σπρώξε-γλύψε με γλειφιτζουράκι από κάτω.επικός συνδυασμός! =)
 
Περιείχε το κάτω γλυφιτζούρι μπανάνα-σοκολάτα...

9humble_masterpieces.jpg
 
θυμαμαι γλυφιτζουρι Chupa Chups αλλα οχι και παγωτο

ποτε κυκλοφορουσε? θυμαστε?
 
στην ιταλία υπήρχαν και κινηματογραφικά βραβεία μ΄αυτό το όνομα (σπόνσορας τα γλειφιτζούρια) σε συνεργασία με ένα περιοδικό για σινεμά (δε θυμάμαι αν ήταν το Ciak-Franco, un aiutino qui?) αν βρω κάτι στην αναζήτηση θα το ποστάρω)
 
το παγωτο γλυφιτζουρι chup chups κυκλοφορουσε απο την δελτα στα μεσα της δεκαετιας του 90 και ηταν γευση σοκολατα-μπανανα και το παγωτο και το γλυφιτζουρι μετα ομως σταματησε να βγαινει
 
δεν θυμάμαι το προιόν...αν υπάρχει κάποια φωτό...
 
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΠΑΓΩΤΟ ΤΟ ΤΣΟΥΠΑ ΤΣΟΥΠΣ ΜΕ ΤΟ ΛΟΛΙΠΟΠ ? ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΤΑ ΙΛΙΣΣΙΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ NA ΠOYME
 
Kαλώς ήρθες στην παρέα!

Μην χρησιμοποιείς κεφαλαια γραμματα γιατι δηλώνουν ότι φωναζεις...

Δεν υπάρχει εικονα του παγωτού...δεν το θυμαμαι...
 
Πίσω
Μπλουζα