Commodore 64 Emulator για κινητό

Arielis

RetroActive
Joined
11 Σεπ 2007
Μηνύματα
266
Αντιδράσεις
20
Αν και νομίζω οτι είναι κάπως παλίο (γύρω στα 2 χρόνια), υπάρχει c64 emulator για κινητά.

Το όνομα αυτού Frodo. Εαν έχεις κινητό Nokia Series 60 μπορείς άνετα παιχνίδια στο κινητό (και έτσι απαλάσσεσαι μια και καλή από τα διάφορα Java Games!).

Τον συγκεκριμένο emulator τον έχω 2 χρόνια στο κινητό! Είναι πολύ καλός.

Μπορείτε να τον βρείτε εδώ
 
Τον ξερουμε , τον ξερουμε :thumbup: :)
 
Ναι αλλα τρεχει σε windows mobile κινητα τα οποια εχουν ενα καρο προβληματα :biglaugh:
 
telamonas.stokos είπε:
Ναι αλλα τρεχει σε windows mobile κινητα τα οποια εχουν ενα καρο προβληματα :biglaugh:
Δεν το νομίζω...Ένα χρόνο έχω το ETEN X500 και δουλεύει απροβλημάτιστα... :)

...Σε αντίθεση με όσα series 60 κινητά έπεσαν στα χέρια μου...

Arielis τον Frodo τον είχα πρωτοδοκιμάσει πριν από 4(και βάλε) χρόνια σε Series 60 κινητό με τις καλύτερες των εντυπώσεων...
 
kanenas emulator gia sony ericsson w810i iparxei ? commodore fisika....
 
Αχ, γράψε σε παρακαλώ με ελληνικά, το'χουμε ξαναπεί δεκάδες φορές!! Σορι, αλλά την επόμενη φορά δε θα σε παρακαλέσω, θα το σβήσω αμέσως.
 
Φίλε afalos45,ο Rygar έχει απόλυτο δίκιο...

Αν μη τι άλλο,μέσα σε 2+ μήνες παραμονής σου στο forum αυτό,θα έπρεπε να έχεις καταλάβει καλά ότι τα greeklish απαγορεύονται.

Φυσικά αυτό ισχύει και για κάθε νέο μέλος,αυτό είναι άλλωστε και το νόημα του "διαβάζω του κανόνες του forum στο οποίο εγγράφομαι..."
 
ξανά ρωτώ....υπάρχει emulator για sonny ericcson w810i commodore φυσικα....
 
Αντε πες ότι υπάρχει. Τί πιστεύεις ότι θα μπορούσες να κάνεις μέσα σε 2" οθόνης;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rygar είπε:
Αντε πες ότι υπάρχει. Τί πιστεύεις ότι θα μπορούσες να κάνεις σε μέσα 2" οθόνης;;;
Να χαθείς στο όμορφο παρελθόν του gaming μάλλον...( Back to the roots λέμε!) :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα