Commodore Returns with New Gaming PCs

Σνιφ....Συγκινήθηκα!!!
 
Δεν ειναι και ασχημα εγω παντως θα περιμενω τα αναλογα της AMSTRAD:D . http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=23518
01de5.jpg
 
Ε, καλά....... Για κοίτα τα specs τους και μου λές αν είναι άσχημα ή όχι........
 
Δϋσκολα να είναι χάλια τα specs αφού είναι CBM!! :diablotin:
 
Όχι τα κουτιά δεν πάνε σκέτα. Φυσικά τα μηχανάκια είναι πανάκριβα, κρίνοντας από το τι έχουν μέσα. Φυσικά και πάλι έχω τις επιφυλλάξεις μου ως προς την απαγωγή θερμότητας...........
 
όπως έχω γράψει και αλλού ..... ιεροσυλία
 
Γιατί.... αν δεν ήταν commodore θα στοίχιζε μια περιούσια...

h plaka einai oti epidi einai c= kostizei mia periousia

ti trabame re kai emeis oi amiga users
 
απλά rigardie φίλε.. έχουμε πληρώσει μια περιουσία...και μάλλον 8α κρατήσει για πολύ αυτό..
 
Πολύ όμορφα τα κουτιά..Θα ήταν εμπειρία να έχω στο γραφείο μου ένα κουτί και ένα πληκρολόγιο που να μην είναι microsoft η οτιδήποτε άλλο,αλλά να έχει την σφραγίδα της Commodore.......
 
να σου φτιάξω μερικά αυτοκόλλητα να βάλεις στο pc σου? το ίδιο πράγμα είναι φίλε akmaka..
 
Ε όχι και αυτοκόλλητα βρε amigos...originale πράγματα θέλω!! :D Είναι σαν να κολλήσω αυτοκόλλητα ferrari στο σαραβαλάκι μου χε χε.
 
To μαύρο κουτί είναι μούρλια πάντως. Μπορώ να το έχω για να βάλω μέσα ένα motherboard απο Α600 με σκληρό και επεξεργαστή; :D
 
Από ότι βλέπω οι ίδιοι στο μυαλό τους έχουν περισσότερο ..... τον C64! :biglaugh:

Preloaded with a C64 emulator, containing more than 50 classic games!!! :biglaugh:

Άραγε της επιλογής μας ; :biglaugh:
 
Πάντως θα ήτανε ωραία ιδέα να μας φτιάξει ένας καλός γραφίστας μερικά αυτοκόλλητα, ειδικά τώρα που θέλω να φτιάξω την Α600Τ
 
Παιδιά μπορείτε να τους στείλετε και το δικό σας σχέδιο και να σας παραδώσουν το κουτί έτοιμο βαμμένο.
 
Ρε Wally πόσταρε κανένα σοβαρό site please!

Άκου gamelife..... Υπάρχει ακόμα αυτό;;;;;;;
 
Πίσω
Μπλουζα