Computer crash test!!!!

Shock

Retired Admin
Joined
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.315
Αντιδράσεις
230
telonio είπε:
Ο τύπος που τον είχε προφανώς του είχε αλλάξει τα φώτα. Θα ήταν νευρικό παληκάρι όπως γράφει και ο Akmakas! !
Μα νομίζω ότι πουλάει και ένα PC τώρα "ελαφρώς μεταχειρισμένο"
 
....για όνομα του Θεού!!!!!!

Τι φρίκη είναι αυτή; Και μετά είναι να απορείς που μπαίνουν με όπλα στα σχολεία και όποιον πάρει ο χάρος;;;;;;;;;;;
 
με έχεις γνωρίσει pooky και ξέρεις πόσο ήρεμο άτομο είμαι...

εποχή λύκειο... παίζω διπλό worms και η Π#$^$^@#$%Α η homing δε βρίσκει στόχο!! με ψυχραιμία παίρνω το keyboard το ακουμπάω στο πάτωμα και χοροπηδάω πάνω του 5-6 φορές... μετά πήγαμε με το φίλο μου να πάρουμε νέο keyboard...
 
Απο ψυχασθένια το πιτσιρίκι άλλο τίποτα.:eek: Πάντως γέλασα πολύ εκει που είχε σπάσει το πληκτρολόγιο και έλειπαν πλήκτρα, αυτός έψαχνε επειγόντος το escape πλήκτρο. Το τυπάκι χρειάζεται γερή αποτοξίνωση απο τα ηλεκτρονικά παιχνίδια. Χάθηκε ο κόσμος να βγει έξω να παίξει λίγο μπάλα;
 
telonio είπε:
Χάθηκε ο κόσμος να βγει έξω να παίξει λίγο μπάλα;
Φοβάμαι όμως ότι θα βρίσκει περισσότερες φορές τα καλάμια των αντιπάλων από τη μπάλα :D
 
Τουλάχιστον ήταν πληκτρολόγιο.

Φανταστείτε να ήταν κάποιο κακόμοιρο ρετρό μηχανάκι, από αυτά που πήγαιναν πακέτο με το πληκτρολόγιο!!!!!

EDIT: Φίλτατοι το θέμα μεταφέρθηκε σε νέο thread για να μείνουμε on topic. Thanks!
 
Ρε μηπως ειναι στημενο....Ειναι δυνατων....μπα!Παντως εκτος απο τις μπουνιες που καταφερα σε ολα τα μηχανηματα παντα

με σεβασμο ασφαλως :D δεν θα ξεχασω μια φαση που ειχα πριν 5 χρονια στο πατρικο μου σπιτι.......:rolleyes: Ειχα εναν Celeron overclocked 450MHZ και ενα πανακριβο αλλα και σιχαμερο Soyo motherboard! Σε μια αναβαθμηση λοιπον που του εκανα διαπιστωσα πως το motherboard δεν λειτουργουσε σωστα δηλαδη πολλες φορες δεν ανοιγε η οταν ανοιγε κολουσε στο bios....Εκανα υπομονη απο την εκνευριστικη συμπεριφορα του αφου αλλη αναβαθμηση δεν δεχοταν.....Μια μερα γυρισα εκνευρισμενος καργα απο την δουλεια και εκατσα στο μηχανημα να χαλαρωσω....Για κακη μου τυχη το κομπιουτερ δεν ανοιγε με τιποτα και οταν ανοιξε στο τελος κολλησε:mad: :mad: :mad: :mad:

Παιδια με επιασαν τετοια διαολια που στην ζωη μου δεν ειχα ξαναπαθει...Εβγαλα το PC εξω ανοιξα το πλαινο καπακι...εχωσα τα χερια μου μεσα και χωρις κατσαβιδι παρακαλω ξυλωσα το Motherboard γεμιζωντας τρυπες τα δαχτυλα μου..Το ξυλωσα και το κοπανουσα στο μπαλκονι βριζωντας την μανα του τον πατερα του το σοι του.....Την επομενη πηγα και αγορασα ενα ABIT και βρηκα την υγεια μου..Το καταχαρηκα....... :D Γιαυτο μην με εκνευριζετε.... :D :D :D
 
Κάποτε μου είχε αγοράσει ο πατέρας μου το Sega Game Gear 80.000δρχ. Μετα απο κανένα μήνα τσαντίστικα που έχασα σε ενα παιχνίδι και του έδωσα μια και του έσπασα την lcd οθόνη. Το εχω μετανιώσει χίλιες φορές! Τουλάχιστο νόμιζα πως εγω ήμουν υπερβολικά νευρικός ως πιτσιρίκι αλλα τώρα που είδα αυτό το βίντεο μάλλον ήμουν μια χαρά!
 
3 ήμερο ban στο telonio.

Ψάχνω να βρω game gear σαν τρελλός....

Ε, καλά αφού είσαι Amigas στην συγχωρούμε...

Άλλωστε τον exetlaio έπρεπε να τον εκτελέσουμε.......

akmakas είπε:
Ρε μηπως ειναι στημενο....Το μυνημα αυτο θα σβηστει αργοτερα γιατι ειναι εκτος θεματος απλα γελαστε με τα χαλια μου χε χε
Akmakas μια χαρά είναι το posts σου. Απλά μετακόμισε.... ;) :)

Akmakas lay off the ligmena man!!!!:rolleyes:

Πω πω χρειάζεσαι άμεσα anger managment therapy!!!!!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλά, καλά Akmakas, το εμπεδώσαμε.

Οι υπόλοιποι κρύψτε τους υπολογιστές σας, άκουσα ότι κατεβαίνει Αθήνα!!!!
 
Σαν να ήταν χθες,κολλητός και κάτοχος τότε ενός CPC 464 όταν έχανε στο Combat School από τα νεύρα του ξήλωνε το quickshot II και άρχιζε να μαστιγώνει τον CPC...Αργότερα...όταν αγόρασε ένα pacman joystick χρησιμοποιούσε το quickshot μόνο για το μαστίγωμα (μαλλόν για να γλυτώσει το time lag της εξόδου του βύσματος). Ο καημένος ο CPC....
 
Πω πω βιτσιο....Μαστιγωμα... :D :D
 
Μα καλά κανείς δεν βάραγε τα μόνιτορ ;;; μόνο εγώ; :D
 
Το τί ξύλο είχαν φάει τα Joysticks στον Commodore μου δεν περιγράφεται. Από το να αχρηστεύω το επάνω fire του Quickshot 2 με κατακόρυφες γροθιές, μέχρι το να πατάω στο έδαφος το fire του Pac-man joystick επειδή στο Exolon δεν δούλεψε την κατάλληλη στιγμή και με έφαγαν λάχανο οι εξωγήινοι. :grindteeth:

Βλέπετε το να χτυπήσεις το πληκτρολόγιο του Commodore τότε ήταν επίφοβο λόγω του ότι ο επεξεργαστής του αν δεν κάνω λάθος βρίσκονταν εκεί.

Επίσης το παλιό μου PC μοιάζει πλέον σαν τρακαρισμένο αυτοκίνητο μιας και οι κλωτσιές μου στο tower έχουν βάλει τα μεταλλικά φύλλα «μέσα».

AA+ είπε:
Μα καλά κανείς δεν βάραγε τα μόνιτορ ;;; μόνο εγώ; :D
Φίλος μου (καπνιστής) όταν έχανε σε κάποιο παιχνίδι είχε τη «συνήθεια» να καίει το monitor του με αναπτήρα στην κάτω άκρη του. Οπότε μετά από καιρό το monitor του έδειχνε μαύρο και βαθουλομένο στην κάτω του επιφάνεια :D (Αυτά είναι βασανιστήρια και fetishes. Ποίος μίλησε απλά για μαστίγια;;;; )
 
Alucard είπε:
Το τί ξύλο είχαν φάει τα Joysticks στον Commodore μου δεν περιγράφεται. Από το να αχρηστεύω το επάνω fire του Quickshot 2 με κατακόρυφες γροθιές, μέχρι το να πατάω στο έδαφος το fire του Pac-man joystick επειδή στο Exolon δεν δούλεψε την κατάλληλη στιγμή και με έφαγαν λάχανο οι εξωγήινοι. :grindteeth: Βλέπετε το να χτυπήσεις το πληκτρολόγιο του Commodore τότε ήταν επίφοβο λόγω του ότι ο επεξεργαστής του αν δεν κάνω λάθος βρίσκονταν εκεί.

Επίσης το παλιό μου PC μοιάζει πλέον σαν τρακαρισμένο αυτοκίνητο μιας και οι κλωτσιές μου στο tower έχουν βάλει τα μεταλλικά φύλλα «μέσα».

Φίλος μου (καπνιστής) όταν έχανε σε κάποιο παιχνίδι είχε τη «συνήθεια» να καίει το monitor του με αναπτήρα στην κάτω άκρη του. Οπότε μετά από καιρό το monitor του έδειχνε μαύρο και βαθουλομένο στην κάτω του επιφάνεια :D (Αυτά είναι βασανιστήρια και fetishes. Ποίος μίλησε απλά για μαστίγια;;;; )
Κάποτε λέγανε οι οθόνες των PCs ήταν πορτοκαλι για να ηρεμούνε. Μάλλον κανένας μας δεν είχε PC ε;

Εγώ πάντως ήμουν ήρεμος γιατί ήξερα ότι αν πάθενε τίποτα η Amigούλα μου απλά δεν είχα χρήματα για να τη φτιάξω (και ήταν και παραεισαγωγής).
 
Πίσω
Μπλουζα