Decadence

electricchurch

RetroWannaBe
Joined
4 Mαϊ 2007
Μηνύματα
64
Αντιδράσεις
10
δεν ξερω ποσοι απο εσας ηταν θαμώνες στο θρυλικο-πλεον- club decadence που το "ετρεχε" ο παντα ρομαντικος Νικος Λακοπουλος, εχω περασει τα καλυτερα ξενυχτια της ζωης μου εκει, επαιζα μουσικη και μαλιστα εκει γνωρισα την γυναικα της ζωης μου και τωρα πια γυναικα μου... πανε σχεδον εικοσι χρονια....... να εισαι καλα Λακοπουλε τελευταιε των ρομαντικων...και μην ξεχνατε....ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΕΠΑΛΞΕΙΣ
 
Πολλά βραδιά περάσαμε εκεί.Πέρασα πριν λιγες μέρες με τη γυναικα μου κατα τύχη απο κει αι απο οτι είδα είναι σε φαση εγκαταλειψης το μέρος..λ
 
Όλα τα λυκειακά χρόνια (93-94) κάθε Σάββατο βράδυ, ή εκεί θα ήμουν ή στο τέξας (Ιπποκράτους).
 
Νομιζω οτι ανοιγει σε λιγες μερες...παιζει να εχει ανοιξει ηδη
 
Νομιζω οτι ανοιγει σε λιγες μερες...παιζει να εχει ανοιξει ηδη
έχει ανοίξει αλλά σε "υποτυπώδη" κατάσταση απ'ο,τι έμαθα. Ακόμη δεν έχει ολοκληρωθεί η νέα του εικόνα.
 
δεν ξερω ποσοι απο εσας ηταν θαμώνες στο θρυλικο-πλεον- club decadence που το "ετρεχε" ο παντα ρομαντικος Νικος Λακοπουλος, εχω περασει τα καλυτερα ξενυχτια της ζωης μου εκει, επαιζα μουσικη και μαλιστα εκει γνωρισα την γυναικα της ζωης μου και τωρα πια γυναικα μου... πανε σχεδον εικοσι χρονια....... να εισαι καλα Λακοπουλε τελευταιε των ρομαντικων...και μην ξεχνατε....ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΕΠΑΛΞΕΙΣ
Από το 92 μέχρι 2005 ήμουν θαμώνας. Σχεδόν κάθε ΣΚ θα πέρναγα μία βόλτα. Μουσική-ατμόσφαιρα-κόσμος και καλή διάθεση ήταν τα συστατικά που κρατούσαν την παρέα τότε με επίκεντρο το decadance. Παίζαμε και volley άμα θέλαμε... τρελοκομεία..!
 
Τελικά δεν έχω καταλάβει, το club decadence λειτουργεί ή όχι σήμερα;
 
Πάνε κάποια χρόνια που εκλεισε οριστικά και μάλλον την ιδια μοίρα θα έχει και το ΤΟΚΥΟ. Απο τα τελευταία μέρη για σωστό clubbing στην πόλη.
Για καλό και για κακό....
 

ΑΦΙΕΡΩΜΑ : Το Θρυλικό CLUB DECADENCE​

 
Πίσω
Μπλουζα