Deus Ex 3 [Deus Ex: Human Revolution]

Εγώ φρίκαρα αυτό το ΣΚ με τα φορτώματα του Deus Ex. Είναι τόσο εκνευριστικό που το retry αποκτά torture σημασία! Τελικά θα φτιάξω ένα καλό μηχανηματάκι έτσι για να ξαναπαίξω και τα STALKER με όλα τα settings στο τέρμα.
 
Εμένα πάλι δε με πείραξε τίποτα... ούτε τα φορτώματα (που είναι κομμάτι μεγάλα) ούτε η δυσκολία του παιχνιδιού (κι' ας έβριζα). Το απόλαυσα μέχρι τέλους... Στο καπάκι είδα και το making of. Διαμάντι στη συλλογή μου. Το καλύτερο παιχνίδι μέσα στο 2011 για μένα μέχρι στιγμής.
 
... Πάπαλα το DS3! Κατέληξε πρίν από τα νεύρα μου... 60? ζημιά! Να πάρω πάλι DS3 ή υπάρχει τίποτα φθηνότερο (αλλά όχι μάπα) να το αντικαταστήσω;
 
Τι ακριβώς έπαθε δηλαδή και "κατέληξε";;; :xm:
 
Το έσφιξα δυνατά και μπήκαν τα L2 και R2 μόνιμα μέσα... Βασικά διαλύθηκε το καμάτι που τα στήριζε.
 
Τελικά μόνο το DS3 αξίζει. Δε βρήκα κανένα άλλο με bluetooth, sixaxis και rumble. :( Χοντρή ζημιά! :(
 
Τελικά μη μπορώντας να περιμένω για ds3 αγόρασα το πακέτο της Speed Link. Για 35? παίρνεις το χειριστήριο, ένα χεριστήριο για ταινείες κι ένα hdmi καλώδιο. Όλα είναι της πλάκας. Το χειριστήριο είναι απλή πλαστικούρα και το δείχνει. Συνδεεται με το ps3 ασύρματα (όχι bluetooth) με dongle στο USB, δεν έχει ιδιαίτερα power save χαρακτηριστηκά, δε μπορεί ν' ανάψει το ps3 και είναι γενικά σκληρό με τα πλήκτρα να δίνουν την αίσθηση εκείνων των gamepads της περασμένης δεκαετίας. Το μόνο καλό είναι ότι κι αυτό έχει εσωτερική επανφορτιζόμενη μπαταρία...

Θα πάρω σε λίγο ένα ds3 κι αυτό θα το κρατήσω για δεύτερο.
 
Fan-made ταινια μικρου μηκους


Προτεινω την πρωταγωνιστρια με τις δυο ασπρες ζωνες για: οσκαρ, νομπελ και χρυσο σκουφο

Περα της πλακας...τρελη ποιοτητα για fan based ταινιακι
 
Πίσω
Μπλουζα