Donkey Kong JR ...

KonstantineSt

RetroWannaBe
Joined
23 Ιαν 2012
Μηνύματα
63
Αντιδράσεις
1
παιδια δακρυσα , σοβαρα σας το λεω στεναχωριθηκα παρα πολυ , ειδα το nintendo game&watch donkey kong jr , πριν λιγο που χαζευα internet και θυμηθηκα το αδοξο τελος του δικου μου (κληρονομια απο μια θεια μου , αλλα σε τελεια κατασταση) 15 πριν παιδακι ημουν 12 χρονων ...

η ιστορια λεει ... το ατιμο το κουβαλουσα παντα μαζι μου , μεχρι και στην εκκλησια , μεχρι που ενα μεσημερι , το ειχα αφησει μεσα στο μπουφαν μου και ειχα πεσει για υπνο , ακουω το πληντηριο και πεταγομαι πανω λες και ειχα την 6η αισθηση ...

κοιταω απο εδω το μπουφαν τιποτα , κοιταω απο εκει το μπουφαν τιποτα ... τρεχω στο πληντηριο και αρχιζω κατι κλαμματα , μεχρι που σταματησε το πληντηριο η μανα μου και βγαλαμε απο μεσα τους πνηγμενους πιθηκους ...

τη συνεχεια τη φανταζεστε ... εκλαψα με μαυρο δακρυ για πολυ καιρο αλλα μου περασε , μου εμεινε αποθημενο ομως και ευελπιστω να το παρω ξανα καποια στιγμη , οχι μονο σαν ρετρομανιακ αλλα ετσι για το .... !

υ.γ.

αν μπορει κανενας να ανεβασει καμια φωτο εδω στο κειμενο , θα ειναι ωραιος ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Από τα ωραιότερα Game & Watch! Κρίμα για τον τρόπο που το έχασες... Ά ρε άτιμες μάνες.....

Μερικές φωτογραφίες του θα βρεις από μέλη μας σε αυτό το thread

Πάντως στη θέση σου θα το κυνηγούσα να το χτυπήσω σε καμιά δημοπρασία :)
 
αυτο θα κανω αλλα , υπαρχει περιπτωση να παω ολλανδια , ειναι εκει λεει ο μεγαλυτερος ρετρομανιακ ολου του κοσμου εχει ενα μαγαζι με οτι μπορεις να φανταστεις απο βιντεοπαιχνιδια . θα στειλω μια φιλη μου που μενει εκει να το βρει και αν πουλαει σιγουρα θα παω .
 
KonstantineSt είπε:
αυτο θα κανω αλλα , υπαρχει περιπτωση να παω ολλανδια , ειναι εκει λεει ο μεγαλυτερος ρετρομανιακ ολου του κοσμου εχει ενα μαγαζι με οτι μπορεις να φανταστεις απο βιντεοπαιχνιδια . θα στειλω μια φιλη μου που μενει εκει να το βρει και αν πουλαει σιγουρα θα παω .
Πριν πας εκει στειλε ενα pm..... :D
 
Πίσω
Μπλουζα