Double Dragon 3 The Rosetta stone

Stanfromgreece

RetroMasteR
Joined
5 Μάρ 2008
Μηνύματα
1.028
Αντιδράσεις
71
picture.php


picture.php


Αντε...να μην σας αφήσω παραπονεμένους... ορίστε και τα 3 Double Dragon... σε μία μόλις ημέρα! :flower:
 
...argh !! Το είχα δεί μόνο σε amiga όπου δεν μου έκανε και πολύ μεγάλη εντύπωση.

Στον amstrad δεν το έπαιξα ποτέ - και απ' ότι κατάλαβα, μάλλον καλά έκανα !! :D
 
Stan ακούραστος είσαι!

Το ίδιο και εγώ Billy. Mόνο σε amiga το έχω δει. Πάντως στην έκδοση του amstrad μεγάλη τραγικότητα βλέπω στα screenshots.
 
Χα χα! Εγώ το είχα παίξει και τερματίσει σε... Gameboy πρώτα, οπότε όταν έπαιξα λίγο αργότερα την έκδοση του Amstrad δεν μου έκανε κακή εντύπωση! :biglaugh:

Το είχα παίξει και σε Amiga βέβαια και απ'ό,τι θυμάμαι καμία απολύτως σχέση με αυτές τις εκδόσεις, της Amiga φαίνεται τελείως διαφορετικό το παιχνίδι (απείρως καλύτερο δηλαδή).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
στην αμίγκα ήταν καλό. Σε αμστραντ δεν το είχα ποτέ...τελικά ευτυχώς!
 
Ηταν από τα τελευταία παιχνίδια που είχα στον Amstrad και βλέποντας πόσο πίσω ήταν πλέον τα 8-bit αναγκάστηκα να τον πουλήσω για τα κάλη της amiga. Το τελευταίο χτύπημα βέβαια το έδωσε το pit fighter(εκδοση amstrad).. Stan κάνε review να γελάσουμε.
 
Pit Fighter??? :dribble: ηταν απαράδεκτο... εκνευριστικά αργό, απαίσιο!!! Δεν νομίζω να άρεσε σε κανέναν αυτό το παιχνίδι!
 
Πίσω
Μπλουζα