Double Dragon

Μα κατέστρεψες Arduinna. Ήμασταν που είμασταν καμμένοι με αυτό το παιχνίδι μας αποτελείωσες. :icon_cry:

Εσύ να κοιτάξεις να πάρεις την φωτογραφική μηχανή και να τα αφήσεις τα xbox έτσι; :)
 
Καιρός είναι να μπείτε στο χορό και οι κυρίες :thumbup:
 
Βαδίζω με σταθερά βήματα προς την χρεωκοπία...Την φωτογραφική μηχανή shock λέω να την ζητήσω απο τον Άγιο Βασίλη κι ο θεός βοηθός... :)
 
μπορείς και να το παίξεις στο MAME!!!
 
με gp2x στην TV. Μήπως πρέπει να κάνουμε καμιά ομαδική;

...παραγγελία εννοώ.
 
shock μου φαινεται οτι το μισητο PSP ( :D ) ειναι καλυτερο για emulators...

Αν ειναι για TV θα μεινω στο DC και τα XBOXια...
 
arduinnaki μην μου στεναχωριέσαι, θα ενώσουμε τις εισπράξεις από τα κάλαντα και θα το πάρουμε :) ...Άλλωστε δεν πιστεύω να σκέφτεσαι καλύτερο άτομο για συμπαίχτη...Οι αδελφές Lee ξαναχτυπούν!!!
 
Arduin βάλε ΜΑΜΕ και παίξτο στο PCάκι σου!!!!

ΔΕΝ υπάρχει λόγος να πάρεις Xbox μόνο και μόνο γι'αυτό!!!!!
 
Εντάξει παιδιά το έχω παίξει και στο mame αλλά άλλο στην τηλεόραση με joystic κλπ...Και τελοσπάντων να μην εκσυγχρονιστώ κι εγώ κάποτε?? :p
 
Τι κάρτα γραφικών έχεις; Είσαι σίγουρη ότι δεν έχει TV out?
 
Εχμ...Nvidia Geforce 6600...Αυτή πρέπει να είναι..Εχει ή οχι? :D
 
Μια χαρά θα παίξεις στην τηλεόρασή σου!!!!!!!

Είχα αυτή τη κάρτα πριν από λίγο καιρό και έπαιζε τέλεια!!!!!
 
ποσα μετρα max μπορει να φτασει το VGA?
 
Να σου πω, εγώ αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ τρίμετρα καλώδια, αλλά και ένα switcher για να δώσω εικόνα από δύο desktops σε ένα μόνιτορ. Ακόμα και 1600 χ 1200 μπορώ ,ανετα να σηκώσω, αλλά τα καλώδια είναι πολύ καλής ποιότητος με φερίτες και τα είχα αγοράσει πριν πέντε χρόνια όταν δούλευα στο περιοδικό. Τα συγκεκριμένα καλώδια ήταν πανάκριβα και η ποιότητά τους εξαιρετική.

Τώρα, ανάλογα με την ποιότητα και το μήκος του καλωδίου τα προβλήματα αρχίζουν στις μεγαλύτερες αναλύσεις και προχωράμε προς τα κάτω.

Φυσικά τα μόνα monitors που έχω δει να έχουν ΤΗΝ απίστευτη ποιότητα είναι κάποια 22άρια CRT που η διασύνδεση με την κάρτα γραφικών γίνεται ψηφιακά και όχι αναλογικά. Φυσικά τέτοια μοντέλα είναι εξαιρετικά δύσκολο να βρεις στην αγορά σήμερα (CRT με DVI input) και αν ακόμα τα πετύχεις κάπου να ξέρεις ότι είναι πανάκριβα....
 
Πίσω
Μπλουζα