Dracula Origin

Joined
29 Αύγ 2007
Μηνύματα
287
Αντιδράσεις
21
Έχω διαβάσει πολυ καλα λόγια για το παιχνίδι της Frogwares. Οριστε και τρειλερ:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9ZxYH4az0OQ]YouTube - Dracula: Origin (Trailer 1)

Ξερει κανεις αν προκειται να βγει και για κονσολες ή μονο για πισι? Το εχει παιξει κανεις?
 
Ti specs εχει?Θελει κανα τερας PC? :nervous:
 
Αν είναι συνέχεια του παιχνιδιού που είχα παίξει πριν χρόνια στο Playstation, τότε αυτά που δείχνει το video, είναι cut scenes.

Το παιχνίδι είναι point'n'click...

Όλα αυτά με επιφύλαξη, αλλιώς respect στους δημιουργούς και στα specs που θα θέλει...
 
Wally είπε:
Ti specs εχει?Θελει κανα τερας PC? :nervous:
Pentium 4 1.5GHz, μνήμη 512ΜΒ, δίσκος 2.5GB

Το κατεβασε και επαιξε κανεις? Δεν μπορω να κανω save. Και εχασα ολη τη προοδο που ειχα κανει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπόν τελειωσα το ντεμο και συντομα θα αποκτησω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ το παιχνιδι. Ειναι τυπου point + click με γρίφους και βασιζεται στη μυθολογια του Μπράμ Στόκερ. Οι φαν του ειδους ας τo προσεξουν.

ΥΓ: Κατι εχω ακούσει επίσης για κυκλοφορια του Dracula-3 για πισι. Δεν ξερω περισσοτερες λεπτομερειες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το αγορασα σημερα αυθεντικο (ναι καλα διαβασατε) 30 ευροπουλα από Παπασωτηριου. Εχω κολλησει για τα καλα. Το παιχνιδι αξιζει μεχρι το τελευταιο σεντ. Εξυπνοι γριφοι και υπόθεση με κολλησαν σημερα για ωρες στην οθονη του πισι. Το προτεινω ανεπιφυλακτα.

Α δε σας ειπα την αντιδραση του πατερα μου μολις του ειπα εσκασα 30 ευροπουλα για αυθεντικο παιχνιδι. Με κοιταξε με απορια και ειπε: ΤΡΕΛΟΣ ΕΙΣΑΙ???? χαχαχαχα ελιωσα μιλαμε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το τερματισα πριν λίγο. Σχετικά μικρό αλλα αρκετά καλό με εξυπνους γρίφους και ομορφες σκηνές και τέλος.
 
Πίσω
Μπλουζα