Eφημερίδα Εsspreso (including spiderman)

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.887
Αντιδράσεις
3.887
Oποιος θελει να θυμηθει τα νειατα του σημερα η ESSPRESO εχει extra ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ spiderman me 144 σελιδες.

Πολυ καλο και θα σας μεινει και η εφημεριδα με ακρως ενδιαφεροντα αρθρα.:biglaugh:

2001326253676844980_fs.jpg
 
θα στειλω στο περιπτερο την MsWally (για ενα κουτελο ζουμε :D )
 
Ντρέπομαι που το λέω, αλλά ΝΑΙ το πήρα...

Η εφημερίδα δεν διαβάστηκε καθόλου, το spiderman όμως ήταν ένα απαραίτητο απόκτημα.

Πήγα και στην έκθεση βιβλίου στον πεζόδρομο Διονυσίου Αεροπαγίτου, άλλα ψώνια και από εκεί. Κάντε και 'σεις μια βόλτα, πιστεύω κάτι καλό θα βρείτε.
 
Δεν το προλαβα...Φτου... :animangry:
 
ουτε και εγω το προλαβα....

βοηθεια χριστιανοι, ας το δανεισει καποιος και το επιστρεφουμε
 
scaner παιδιά το θέλουμε πολλοί και πολύ....
 
Amigos είπε:
scaner παιδιά το θέλουμε πολλοί και πολύ....
Δυσκολα το βλεπω παντως 150 σελιδες ειναι αυτες και μαλλον θα χρειαζεται να χαλασει το τευχος καποιος για να σκαναριστουν σωστα...Αν μπει κανενας στον κοπο παντως θα ειμαστε υποχρεοι!

Το εχω αναγκη πολυυυυυ!Μου λειπειειειει!το θελω!Το θελω!
 
ουτε εγω το προλαβα :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
 
να μαζευτουμε, να οργανωθουμε και να απαιτησουμε επανεκδοση....

λετε να πιασει?
 
Παρτε ενα τηλεφωνο στα γραφεια της Esspeso πειτε τους οτι θελετε το συγκεκριμενο φυλλο γιατι περιειχε τον Spidy και θα σας πουν ποτε θα εχουν επιστροφες απο το Κεντρικο Πρακτορειο και πως μπορειτε να παραλαβετε αυτο που θελετε.
 
Θυμάμαι που μου είχε δανείσει ένας φίλος μου πρίν λίγο καιρό κάτι dvd του Spiderman και κάτι κόμικς και ήτανε φανταστικά''
 
Αλλά τώρα πιό πολύ μου αρέσουν τα Transformers τι να σας πώ όποτε μιλάω γι'αυτά τραιλένομαι.
 
Εχετε το νου σας γιατι απο την αλλη εβδομαδα η Κυριακατικη Εσπρεσσο βαζει παλι μια απο τα ιδια με "Χουλκ" "Αϊρονμαν".

Μην λετε παλι δεν τα προλαβα. :thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Tελικα εγω δεν τα προλαβα,ο "Χουλκ" δοθηκε εχτες,την αλλη εβδομαδα "ΑϊρονΜαν". :angry:

tq025oqgm5pk94e4mc7p.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα