[El Greco] Μπόμπιρας

donkix2000

Retro Member
Joined
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
113
Αντιδράσεις
13
Μερικές φωτό απο εναν όμορφο μπόμπιρα της El Greco που ανακάλυψα πρόσφατα

fetch


fetch


fetch


Καλό καλοκαίρι σε όλους

Χαλκιδική σου έρχομαι... :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είναι σαν τυχερουλης αλλά αντί για πανινος είναι πλαστικος. Ωραίο κουκλακι κι αυτό :)
 
Μπόμπιρας της El Greco :) )

donkix2000 να τον χαίρεσαι!Πολύ γλυκούλης!!! ;)

Καλό καλοκαίρι και σε σένα και να περάσεις πολύ,πολύ όμορφα!
 
Σε αυτό το θρεντ που έχει ανοίξει ο φίλος donkix2000 , επέλεξα να βάλω την κούκλα της Ελ Γκρεκο, μονο και μόνο για να δούμε το γεγονός ότι στο ίδιο κουτί έβαζε η εταιρεία αυτή δίαφορες κούκλες, και προφανώς γι αυτο και το κουτί απ έξω δεν είχε κάποιο συγκεκριμένο όνομα..!!

fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και μερικές ακόμα διαφορετικές αλλά εξίσου όμορφες κούκλες στο ίδιο όμορφο κουτί της Έλ Γκρέκο για να ενισχύσουμε τον ισχυρισμό του Μακίσιμου... :)

fetch


fetch


fetch


αυτή εδώ η μαυρούλα είναι πολύ ναζιάρα... :)

fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aυτη η μαυρουλα μου φερνει κατι απο ενα παδικο anime, την candy, δεν ξέρω γιατι..!!

Και ναι όντως πλέον επιβεβαιώθηκε ότι η Ελ Γκρεκο τελικά έβαζε σε αυτά τα κουτιά διάφορες κούκλες..!! DonKix αυτά τα κουτιά ειναι ίδια φαντάζομαι, μην βγάλουμε πάλι τις μεζούρες..!! :D :p
 
Οχι δεν ειναι.

Η μαυρούλα είναι μικρή και το μωρό είναι μωρό-τέρας(διαστάσεων) έχω κ ακόμα μία που δέν έχω φωτογραφήσει που είναι στα 60 εκ.

:)
 
Mεγαλες ρετροκουκλες post #230 και η κούκλα που έδειξα της el greco που έδειξα σε αυτό το θρεντ είναι σε τέτοιο κουτί. Πολύ ωραίες κούκλες έχετε όλοι, να τια χαίρεστε. Είναι η πρώτη φορά που βλέπω αγόρι-κούκλα από την el greco.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ όμορφες οι κουκλίτσες όλες!!!
 
Πίσω
Μπλουζα