[El Greco] Οι Κεραυνοί της Ασφάλτου

makisimos

RetroMasteR
Joined
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.516
Αντιδράσεις
154
fetch


Όντως τρομερό παιχνίδι..!!! Εγώ θυμάμαι ότι μου άρεσε να βάζω την γλώσσα μου στον φορρτιστή γιατί έδινε μια ιδιέταιρη ηλεκτροπληξία και κάθε φορά φοβόμουν αλλα με ξετρέλλενε κιόλας..!!! Άκου να δεις με τι χαιρόμουν τότε..!!!! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
makisimos είπε:
picture.php

Όντως τρομερό παιχνίδι..!!! Εγώ θυμάμαι ότι μου άρεσε να βάζω την γλώσσα μου στον φορρτιστή γιατί έδινε μια ιδιέταιρη ηλεκτροπληξία και κάθε φορά φοβόμουν αλλα με ξετρέλλενε κιόλας..!!! Άκου να δεις με τι χαιρόμουν τότε..!!!! :)
εδω μεσα θα θυμηθω πολλα νομιζω,πω πω τι τελειο παιχνιδι που ηταν αυτο.μου τα χαν παρει χριστουγεννα μαζι με εναν αυτοκινητοδρομο αν θυμαμαι καλα.
 
πω πω τι μου θυμισατε τωρα!!!!!!με το που το ειδα με κανατε να τρεχω στο υπογειο για να το βρω!!!!δυστιχως μονο το αυτοκινητο βρηκα κι οχι τη στηλη ενεργειας!!!!δε προλαβα να πατησω στην Ελλαδα το ποδι μου και με αναψατε φωτιες τον ερημο τον ναυτικο!!!!
 
όπως και να έχει, κατάφερα έστω και αργά να τα αποκτήσω..!!

Kαι εδώ οι Κεραυνοί της Ασφάλτου, αλλά το μεγάλο πακέτο που περιείχε μέσα και την πίστα..!! :) Tο συγκεκριμενο το ειχα και μικρος..!! :D

Προβολή συνημμένου 29791Προβολή συνημμένου 29792

fsfdf.jpg

ffdgfsa.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
to pio πανω πακετο το βρηκα καινουργιο σφραγισμενο κ λεω να το παρω ,απο ποτε ειναι αυτο το παιχνιδι??δεν το θυμαμαι καθολου ισωσ να ηταν πολυ ακριββο για τη φτωχη μου τσεπη κ βοηθησε ο θεοσ να μην το δω ποτε σε καποιο μαγαζι...γραφει στο πακετο οτι περιλαμβανει 8 μετρα πιστα ..αληθευει?
 
επικό παιγνίδι. Δεν το απέκτησα ποτέ μου. Σ'ευχαριστούμε που μας το θύμησες και αυτό "makisime"!
 
Και ελεγα τι ειναι αυτα τα κοκκινα πλαστικα που βρηκα.. Ειναι η πιστα!!!

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
....

Δεν μπορω και εγω να βρω κατι??????

:cry:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εχω ενα πληρες πακετο [edited]Οχι αναφορες σε αγοραπωλησιες[/edited] , αλλα με καπως στραπατσαρισμενο κουτακι και ολα τα κομματια του αυτοκινητοδρομου, στηλη ενεργειας και μπλε αμαξακι . Αχ, αναμνησεις!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιχνίδι που είχα απωθημένο πάντα να το αποκτήσω καθώς το θυμάμαι έντονα στα σούπερ μάρκετ εκεί κάπου το '88 να δεσπόζει. Δυστυχώς δεν το απέκτησα ποτέ.
 
Νεκρανασταίνω το θέμα, ξέθαψα τον κεραυνό μου, τον σουλούπωσα και έκανα ένα βιντεάκι επίδειξης για να τον θυμηθούμε όλοι!

Οι κεραυνοί της ασφάλτου (El Greco)

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

1@sputnik[/USER]

Μπραβο για το μερακι σου.... :thumbup: ....ευχαριστουμε για το mini review! :thanx2:

Τα συγχαρητηρια μου για την "επαναφορα" του κεραυνου. :beer:

 

1@sputnik[/USER] Συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο και νοσταλγικό review στο θρυλικό αυτοκινητάκι της El Greco!!!

 
Ωραίοοοο..!!! Το είχα ξεχάσει πως λειτουργούσε!! :)
 
Πίσω
Μπλουζα