[El Greco] Φασουλέτος

lne πολύ ωραία η φασουλετίνα σου! Ο δικός μου ο Φασουλέτος είναι αυτός.

Φωτογραφία0044.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστω!κ συ να τον χαιρεσαι τον ξανθουλη σου!
 
Lne είπε:
30322.jpg



προσωπικα εχω να μαθω πολλα απο το retromaniax.... δεν ηξερα καν οτι εχω φασουλετο... οριστε ο δικος μου κ ευχαριστω για αλλη μια φορα που αθελα σας με βοηθησατε!!!

υ.γ. μοιαζει πολυ με της αναστασιας αλλα εμενα εχει κ κοτσιδακια. ποιος ξερει γιατι...


Αυτή ακριβώς τη φασουλετινα είχα κι εγώ-δώρο από τη θεία μου!!!! :flower:

Δυστυχώς, όσο κι αν έψαξα, δεν κατάφερα να την εντοπίσω πουθενά-μέχρι πριν 6-7 χρόνια καθόταν σ'ενα ράφι της βιβλιοθήκης-μιας και είχε μείνει μόνη!!!

Πάει καιρός που έχω να τη δω και δε θέλω να φαντάζομαι αυτό που φαντάζομαι!!! :xm:

El Greco ο Φασουλέτος σου είναι τέλειος!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
paidia kalimera na rotiso psaxno apegnosmena na bro ena kouklaki se sxima fasoliou kserete pou mporo na bro?
 
vaso1991 είπε:
paidia kalimera na rotiso psaxno apegnosmena na bro ena kouklaki se sxima fasoliou kserete pou mporo na bro?
Καλημέρα. Σε παρακαλώ να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες. Τα greeklish δεν επιτρέπονται εδώ. Οσο για αυτό που ρωτάς, γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη για να σε βοηθήσει κάποιο μέλος αν ξέρει.
 
makisimos είπε:
Και τωρα θα σας δείξω τα 4 μεγέθη από τους Φασουλέτους, ,που είχαν κυκλοφορήσει από την Ελ Γκρεκο..!! Τα συγκεκριμένα ειναι σε χρώμα μπλε, και μάλιστα έχω βάλει τους δύο με πλεκτά ρουχαλάκια και τους άλλους δυο με τα κανονικά, για να δείτε την διαφορά..!!!





25461.jpg

Ο μικρότερος μάλιστα φασουλέτος γράφει πάνω στην μπλούζα του "ΦΑΣΟΛΑΚΙ", δείχνοντας έτσι ότι είναι ο μικρότερος της παρέας..!!




Και ακριβως στο μεγεθος που εχει ο μικροτερος φασουλετος στην παραπάνω φωτογραφία (φασολάκι), είναι κι αυτος που βρήκα στο μαγαζάκι της γειτονιάς μου, με άλλα ρούχα και χαρτινο μαρκάρισμα της Ελ Γκρεκο..!! Ειναι κουκλος...!!! :dribble::dribble::dribble:

33710.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εχεις δικιο makisime κουκλι σκετο ειναι ο νεος σου φασουλετος!με γεια :)
 
Θα συμφωνήσω με την katerinak! Πραγματικό κουκλί ο καινούριος φασουλέτος σου!!!

Να τον χαίρεσαι!!
 
γεια σας! θα μπορουσα να μαθω πληροφοριες για το που μπορω να αγορασω κ εγω φασουληδες? υπαρχουν σε συγκεκριμενα μαγαζια? εχω εναν απο τοτε που ημουν μικρη και μολις τους στο forum σας χαρηκα παρα πολυ! ευχαριστω εκ των προτερων!!
 
Παιδιά, αυτή η μικρή κουκλίτσα

δεν μοιάζει στον φασουλέτο;

Unknown.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι, φασουλετοφέρνει.... :) Αλλά για τον Φασουλέτο δεν σηκώνω κουβέντα.. Ειναι Ελληνικότατος και μάλιστα.... δεν λέω κάτι άλλο, να περιμένετε να μαθετε :D
 
χαχα στο καλύτερο μας έκοψες! :p
 
makisimos είπε:
και οι φασουλετοι... ¨)

Μήπως γνωρίζει κάποιος να μου πει, αν ο φασουλέτος στην δεύτερη φωτογραφία απο δεξιά, υπήρχε σε όλα τα μεγέθη;
 
Εδώ θα δείτε όλους τους φασουλέτους που έχουν κυκλοφορήσει από την EI Greco❤️❤️❤️

1693459482483.png

Εδώ είναι ο φασουλετος σε μικρό μέγεθος και σε ροζ χρώμα

Εδώ είναι ο φασουλετος σε μικρό μέγεθος και σε ροζ χρώμα

1693460798282.png εδώ εδώ είναι ο φασουλετος σε μπλε απόχρωση και σε όλα τα μεγέθη

Επισύναψη αρχείων

1693461517366.png εδώ ένας φασουλετος γίγας δηλαδή πολύ μεγάλος

Και εδώ είναι ο δικός μου φασουλετος με ένα πλεκτό πορτοκάλια από πάνω μπλουζάκι
 

Συνημμένα

  • IMG_20230831_090959.jpg
    IMG_20230831_090959.jpg
    580 KB · Προβολές: 1
Πίσω
Μπλουζα