[El Greco] Action Force Album

Panayiotis

Retro Member
Joined
31 Δεκ 2009
Μηνύματα
164
Αντιδράσεις
12
Αυτό είναι ένα ακόμη albumάκι που διεσώθει (είχα μια σακούλα γεμάτη όπως έχω ξαναπεί και θα ξαναλέω.. :p :p αλλά χάθηκε...). Δεν θυμάμαι πολλά για το συγκεκριμένο αλλά ήταν full πληροφοριακό σε σχέση με G.I. JOE με πολύ ωραία γραφικά και στήσιμο για την εποχή του. Δεν ήταν ακριβώς album με χαρτάκια όπως τα υπόλοιπα (είναι σχετικά μικρό σε διάσταση και έχει φυσικά να κολλήσεις αυτοκόλλητα) αλλά μου άρεζε πάρα πολύ ! Έχω την εντύπωση οτι το έδιναν απο τα μαγαζιά παιχνιδιών τότε ως μέρος της καμπάνιας προώθησης των παιχνιδιών G.I. JOE

Φωτογράφισα ενδεικτικά μερικά μέρη. Πιστεύω οι G.I. JOE πιστοί θα το βρούν ενδιαφέρον και φυσικα ευελπιστώ να το θυμίσω σε κάποιον που το είχε :)

fetch


fetch


fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κοίτα να δεις, και αυτό το είχα (τώρα που το σκέφτομαι υπάρχει κάτι που δεν είχα; )!
 
Κι εδω το δικο μου αλμπουμ των ACTION FORCE / G.I.JOE...!!!!!!!
tinysmile_grin_t.png


fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σταυρο διαλεξε 2 σκανς του αλμπουμ και σβησε τα υπολοιπα διοτι υπαρχει θεμα πνευματικων δικαιωματων μεχρι να βρουμε μια πιθανη ακρη με Panini
 
φοβερο αυτο το αλμπουμ

δεν το εχω ξαναδει ποτε μου

δεν ηξερα οτι η elgreco εβγαζε και αλμπουμ αυτοκολλητα
 
Το αλμπουμ της panini (αυτο δεν ειναι panini) ειναι ενα απο τα εναπομειναντα απωθημενα που δεν εχει αποκτηθει.. ακομα!! ;)
 
Πίσω
Μπλουζα