• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Eoρταστική κλήρωση By angel_grig

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

atrus42

Retro Member
Αντιδράσεις
43
Παιδιά μόλις τώρα διαπίστωσα πως είμαι ο μεγάλος "νικητής" της κλήρωσης και "πετάω" από τη χαρά μου, πολύ περισσότερο και από τον 10χρονο γιο μου...!!!

Ευχαριστώ από καρδιάς το φίλο angel_grig για την εξαιρετική γενναιοδωρία του και την υπέροχη "Πρωτοχρονιάτικη" προσφορά του...!!!

Εύχομαι ολόψυχα "ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2017" με προσωπική και οικογενειακή υγεία & αισιοδοξία...!!!

DINO

Expert
Αντιδράσεις
661
Ωπ! Τώρα το πήρα χαμπάρι κι εγώ οτι έγινε η κλήρωση!!!

Πολλά συγχαρητήρια atrus42!!! :clap:

Καλόπαιχτη η κονσόλα!!!

Πάντα τέτοια!!!

atrus42

Retro Member
Αντιδράσεις
43
Παρέλαβα σήμερα το πρωί το εξαιρετικό "Πρωτοχρονιάτικο" δώρο του φίλου Γρηγόρη...!!!

Τον ευχαριστώ πολύ από καρδιάς για τη γενναιόδωρη πρωτοβουλία του...!!!

geoanas

Commodore Vampire
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
240
Συγχαρητήρια στον νικητή και ξανά ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον Greg που μας εξέπληξε όλους πολύ ευχάριστα !!! Καλή Χρονιά σε όλους !!!

D@redevil

Retired Admin
Αντιδράσεις
235
Εξαιρετική η κίνηση του Mr. Kat Resurrector! :)

Πολλά μπράβο για τη χειρονομία και συγχαρητήρια στον τυχερό! Περιμένουμε φυσικά εντυπώσεις από το παιχνιδάκι λέμε!!!

BETTY BOOP

Aliens Implanted me all Human History
Αντιδράσεις
1.180
Ειχα ξεχασει την κληρωση...ειχα δηλωσει συμμετοχη αλλα αλλαξα γνωμη...

Πολυ καλη η κινηση του Γρηγορη να κληρωσει το παιχνιδι και θερμα συγχαρητηρια στο νικητη!!!!

:flower:

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα