Family Guy VS The Simpsons

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.321
Αντιδράσεις
5.909
Οι δυο αυτες σειρες κινουμενων σχεδιων εχουν γραψει την δικεια τους ιστορια στον χωρο των cartoons.Kαι οι δυο αυτες σειρες ειναι απο της πολυ αγαπημενες μου και της λατρευω και φυσικα και συνεχιζονται και σημερα με το Family Guy να βρισκεται στο 11ατο κυκλο και το The simpsons στον 24αρτο.Δεν θα της αναλυσω περισσοτερο γιατι λογικα θα ξερετε τι παιζετε με την καθε μια απλα θα πω οτι το Family guy το γουσταρω περισσοτερο γιατι ειναι πιο πολυ cartoon για ενηλικες με πολλα σεξουαλικα υπονοουμενα με φοβερους χαρακτηρες αλλα και με το ανωμαλο χιουμορ του Seth Macfarlane.Απο την αλλη μερια το simpsons ειναι πολυ παλαιοτερο στον χωρο αλλα ειναι πιο πολυ για παιδια αλα και για ενηλικες με πολλα γλυκαναλατα επεισοδια αλλα και με παρα πολλα αγαπημενα.Δεν ξερω αν το Family Guy χασει την φρεσκαδα του οταν με το καλο φτασει τους κυκλους του The simpsons αλλα μεχρι τωρα παραμενει φανταστικο σε αντιθεση με το The simpsons που στους τελευταιους κυκλους εχει χαλασει πολυ με αποτελεσμα εγω αλλα και εκκατομυρια κοσμος να εχει ξενερωσει καπως.

Εσεις ποιο απο τα δυο προτιματε και γιατι;

Προβολή συνημμένου 60984

Προβολή συνημμένου 60989

[video=youtube;tG-AwQAvbRo]


http://www.youtube.com/watch?v=De4NlRlaK38
 
Βασίλη μου, συγνώμη, αλλά το Family Guy ξεκινάει με πρώτο επεισόδιο στις 31/1/1999.

Επομένως, είναι εκτός χρονολογικών ορίων του φόρουμ! :)
 
Πίσω
Μπλουζα