FIFA vs Football...

plintiriopiaton

RetroActive
Joined
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
249
Αντιδράσεις
7
Τι να μας πει το FIFA? εδώ μιλάμε για το καλύτερο επιτραπέζιο ποδοσφαιρακι όλων των εποχών. Και ναι το βρήκα με 5 ευρώ σε ένα μαγαζάκι. Επίσης σε αυτό το μαγαζί βρήκα ένα κουτάκι playmobil με δυο ινδιάνους και το κανό με 1 Ευρώ 1978 LYRA.

Να και μερικές φώτο για τους μερακλήδες....είναι λιγάκι χάλια αλλά κανουν την δουλειά τους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εχω παιξει πολλα πρωταθληματακια με αυτο το ποδοσφαιρακι...

Η "ζωη" του ως οτου να καταληξει στα σκουπιδια ηταν μεχρι να σκιστει το πλαστικο γυρω απο τη σουστα!

Please pm me για το που το βρηκες
 
Υπαρχουν σε ολα τα Jumbo.

Εχω παρει κανα 2 και αν γινει ποτε τουρνουα θα σας παρω και τα σωβρακα :tease:
 
Wally είπε:
Υπαρχουν σε ολα τα Jumbo.Εχω παρει κανα 2 και αν γινει ποτε τουρνουα θα σας παρω και τα σωβρακα :tease:
Χμμμ.... καλη ιδεα :) Δηλωνω συμμετοχη στο τουρνουα
 
JUMBOOOOO?το ίδιο αυτό? γιατί αυτό που βρήκα και τόσο πολύ χάρηκα είναι 70ς.....εκδοση.
 
Καλως χαρηκες φιλε μου αλλα ειναι 1000% εκδοση 1987-88 ή καπου εκει μεσα αν κρινω απο τις φανελες των ομαδων της φωτο. Οπως και να εχει πολυ καλη και νοσταλγικη αγορα. Αν πετυχεις τιποτα και σε subbuteo σφυρα μου γιατι μ' ενδιαφερει:biglaugh:
 
τι να μας πει και το fifa...
 
portarinos78 είπε:
Καλως χαρηκες φιλε μου αλλα ειναι 1000% εκδοση 1987-88 ή καπου εκει μεσα αν κρινω απο τις φανελες των ομαδων της φωτο. Οπως και να εχει πολυ καλη και νοσταλγικη αγορα. Αν πετυχεις τιποτα και σε subbuteo σφυρα μου γιατι μ' ενδιαφερει:biglaugh:
Το Subbuteo θα το βρείς εύκολα!! Έχει επανακυκλοφορήσει απο την ΑΜ!!!
 
Thanx mate αλλα μιλαω για υλικο 80s, το πολυ 90s. Εχω ηδη μεγαλη συλλογη και το subbuteo που αναφερεις βγαινει απο τη Hasbro και το εχω εδω και καιρο. Δε λεει! Οποτε ακυρο....:biglaugh:
 
Τωρα εχει βγει το FIFA 2008 και υπαρχει το subbuteo
 
Το βρήκα πρόσφατα στη αποθήκη και έχει παραμείνει ακέραιο.

podosfairaki.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θεος αυτο ειχα,επιτελους στο κανονικο του μεγεθος!
 
Πίσω
Μπλουζα