First we take Manhattan ,then we take Berlin! [PC Master]

Nemo

RetroMuseum GateKeepeR
Joined
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
4.694
Αντιδράσεις
1.416
picture.php


picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλοοο :D

Καλη επιτυχια στο νεο αιμα !!
 
Χαχαχά !! Ναί, το είχα διαβάσει και εγώ αυτό το άρθρο !! :D (ταιριστή και η εικόνα απο το RR).
 
Είχα δώσει ένα clue εδώ, αλλά μάλλον δεν το έπιασε κανένας. #)

Maddog είπε:
και ει δυνατόν και νέους "συντάκτες" (εδώ μέλη του GRM γράφουν πλέον το μισό PC Master...)
Όπως και να έχει, θερμά συγχαρητήρια στον φίλο OmenForever και να αποκτήσει και αυτός τους δικούς του φανατικούς αναγνώστες.

Η babysitter που δουλεύει σπίτι μου είναι μεγάλος fan του Μάνου. Διαβάζει φανατικά το troubleshooter γιατί της αρέσει λέει ο τρόπος που τους απαντάει. Και το θέμα με τις γυναίκες στο τελευταίο τεύχος το διάβασε μονορούφι!
 
Και θα δειτε κατα πασα πιθανοτητα και αλλο σημαινων μελος του RetroManiaX προσεχως...

Omen το γνωστικο σου επιπεδο ειναι sky high. Εξαιρετικη επιλογη για το περιοδικο!
 
Μπράβο, συγχαρητήρια και καλή αρχή, εύχομαι ότι καλύτερο!
 
Συγχαρητήρια και «καλή σταδιοδρομία» στον OmenForever ;)

(Βρε, τι γίνεται...) :)
 
Συγχαρητήρια! Πρώτα το internet, μετά ο έντυπος τύπος, στη συνέχεια η τηλεόραση, το GRM θα καταλάβει τον κόσμο! Μπουχαχαχαχα!

pinky_brain.jpg
 
Well done Τάσο και καλή αρχή!
 
Ευχαριστώ Αδέρφια μου, όπως ευχαριστώ και τον Kuv για την ικανοποίηση ενός παλιού εφηβικού ονείρου/απωθημένου μου.

Να δηλώσω επίσης ότι όλα τα κείμενα μου, για όσο διαρκέσει η "φάση", είναι αφιερωμένα στον Παύλο "ShadowCaster" Δημόπουλο που πάντα θα δείχνει τον δρόμο...
 
Εμπρός για ένα PC & RETRO GAMES MASTER!!!!!!

Πολλά συγχαρητήρια και από μένα! :)
 
Ο Τάσος ομολογουμένως με το καλημέρα μπήκε δυνατά στα δρώμενα-γραφόμενα του περιοδικού.Προσωπικά πιστεύω ότι θα είναι μια ακόμη χρησιμότατη προσθήκη στο team!

Welcome aboard κι από εδώ λοιπον φίλε! ;) ;)

Maddog είπε:
Η babysitter που δουλεύει σπίτι μου είναι μεγάλος fan του Μάνου. Διαβάζει φανατικά το troubleshooter γιατί της αρέσει λέει ο τρόπος που τους απαντάει. Και το θέμα με τις γυναίκες στο τελευταίο τεύχος το διάβασε μονορούφι!

Kάτι δεν πάει καθόλου καλά με την/τον babysitter σου εσένα!!! :p

Ρε συ Βασίλη,το είπα,να πεις ότι δεν το είπα!

Αυτό το τεύχος μακριά από γυναίκες ρε συ!! :p
 
Πίσω
Μπλουζα