Game and Watch 35th anniversary

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
Θα ηθελα να χει και αλλα παλια περα απο remake του ball αλλα ελπιζω να σπασει συντομα.
50$ με usb charger και μπαταρια για 8 ωρες.
13 Νοεμβρη.

 
Με τοσα λεφτα μπορεις να παρεις handhelds που παιζουν χιλιαδες παιχνιδια. Το μονο θετικο που εχει ειναι το εμφανισιακο.
 
Και το αυθεντικό, λόγω ονόματος.
 
Δεν καταλαβαινω γιατι δεν ξαναβγαζει Parachute, Octopus και γενικα τη Wide Screen σειρα...δεν λεω τα διπλά διότι θα εχουν καποιο κοστος (μεντεσεδες, διαφορετικα καλουπια κτλ)

Τα LCD της Nintendo τα συμπαθω πολυ. Αυτα που εχουμε εχουν γερασει και τα μεταχειρισμενα ειναι ακριβα (ζητανε γελοια ποσα ακομα και για το καπακι των μπαταριων!).
 
Θα μας φάει όλα τα λεφτά η Nintendo με τόσα καλούδια που ετοιμαζει!!
 
Κατσε μπας και το σπασουν και τα παιζουμε ολα.
Το καλυτερο υποκαταστατο ως τωρα το DS με οτι εχει βγαλει σε συλλογη η νιντυ.
 
Τα 50$ γινανε 65 ευρω προπαραγγελια Ελλαδα, μαλιστα.
 
Αν και δεν είχα ποτέ G&W αυτό δεν μου ξεφευγει.
 
Εγώ είμαι σε δίλημμα
Θα περιμένω να δω reviews αν αξίζει τα λεφτά του λόγω ποιοτικής κατασκευής καλής οθόνης κ αριστου emulation.
Δεν πιστεύω να εξαντληθεί Ελλάδα με το καλημέρα
 
Σκέτη γλυκα είναι και φυσικά έχει και το original κλασικό ντιζάιν των Nintendo G&W!!!

Να το χαρείς φιλαράκι με πααααρα πολλές ώρες παιξίματος!
 
Και μια ματιά στα ενδότερα.
Προσπάθησα να το συνδέσω στο PC αλλά δυστυχώς δεν το αναγνωρίζει.
Μακάρι να μπορούμε στο μέλλον να το "σπάσουμε" γιατί έχει καλά χαρακτηριστικά..
IMG_1435.jpgIMG_1436.jpg
 
Ευχαριστώ για το link !
Νομίζω ότι για μια μέρα ενασχόλησης με την κονσόλα ο τύπος έκανε φοβερή πρόοδο !
Είναι αισιόδοξος ;)
 
Απέκτησα κι εγω το δικό μου σε εξαιρετική προσφορά 29 ευρω απο γνωστο κατάστημα ηλεκτρικών ειδών, σα φορητό κονσολάκι ειναι πολυ κομψό και όμορφο!

DSCN5093.jpg
 
Το τσίμπησα και γω σε τιμή προσφοράς. Μια χαρά για νοσταλγούς των Game and watch.
Θα γκρινιάξω και γω :p για την έλλειψη του stand.
Περιμένω να πέσει κάποια στιγμή η τιμή στο Zelda.
 
  • Like
Reactions: Ace
Εχει πιθανοτητες παντως

AAdCclOhvfDTsF9PkWDnpRxybP8aN6vp7rBZqbycoTUgFRNTDtjOYPUBz1KMZvsM_-fO0vGqLLQ1nBKwdv4p7RiQiJCJxujkVUEGiXv8MPsME5P6gwGUmG2osbHzP-DLFfnrfRSUmHloBMlbWp5Z1uP-K4Dk8yZLSlyiEc2d4X8DyAQ7aQn2dN_ucPJhPycoCvE-joIVxmYF81p0XjMsNnWFwx1cZm6hKbNbSWlkB6DU1HOW36jCklzuZljYBwQqxEFNAKL5yseglFnr0-DdqjiG9rSUqHWKaIFqQbDZvx-_t8v4EL59C4-bykdujruJ5S1BrRjiIdiQbpzGGVgpdjH5mKT5lR5z67DFAdFGJFxjMBw3Nbtushe08dmZcXzIbj4JtIRI24e5rlDbfoBp8_Lz8LTV6Rb2V_fzc79FZyGxkc9uL7u-nKAaQJC_TE3Abqq0bozprmtndv7QnXX7Tt4Wy9IAF3mDGQdS_DpV4wVR2-voLWtTnLqhhkJcr00JSh_wudAh66Wlg3z59iRBlleRVvL__oOmf5RVAaRIblPRDiF4XZVYWHPLp7zB6GRJCMe4PD1Df76gi3CQDHzAd8F4D-tPnUmSuz-U5cOo4hNuV5lY09M5e5qi54umgSp0OlGybKI4nJQsQZRNrpoJNkTh5OaI_5WJ-WUX9jSs1Q2u6NqzP15RE60fPbzCrmUBtMcgXHZuD7Xb7Cql-jv375o42Q=w1371-h1028-no
 
Πίσω
Μπλουζα