Game Gear και η συσκευασία του!

pooky(1) είπε:
Αυτό το "καρέ" στις συσκευασίες της SEGA το σιχαίνομαι......
Ωραίος κατά τα άλλα!!!!!!!!!!
Το χειρότερο ήταν στα κουτιά του Master System. Ειδικά τα πρώτα κουτιά σε κάτι μπασκετάκια και μποξ είχαν κάτι generic artwork σε συνδυασμό με το grid...
 
darkheart είπε:
Το χειρότερο ήταν στα κουτιά του Master System. Ειδικά τα πρώτα κουτιά σε κάτι μπασκετάκια και μποξ είχαν κάτι generic artwork σε συνδυασμό με το grid...
Όπως αυτό καλή ώρα.

wonderboy.jpg

Εμένα πάλι τα μεταγενέστερα κουτιά του MS και αυτά του GG μου αρέσουν με το καρώ αυτό σχήμα.
 
Λόγο αλλαγής των ToS του Photobucket, οι εικόνες που είχα επισυνάψει στο αρχικό θέμα δεν είναι πλέον διαθέσιμες συνεπώς τις αναρτώ εκ νέου στο παρόν post.
 
Ειχε παρει ενα game gear ενας φιλος μου γυρω στο 92-93 μαζι με σονικ, columns και chakan και ηταν φοβερο μηχανημα στην εποχη του, η καλυτερη φορητη κονσολα ανετα τοτε. Κοστιζε σχεδον οσο ενα megadrive και ετρωγε τις μπαταριες σε 2-3 ωρες το πολυ αν θυμαμαι καλα. Εκεινη την εποχη ηταν πρωτοποριακο να παιζεις σονικ στο δρομο, ηταν το κατι αλλο.
 
Κουτάτο Game Gear απόκτησα μόλις πριν λίγα χρόνια. Το 1ο μου το απόκτησα από ανταλλαγές το 1997 περίπου.
 
Πίσω
Μπλουζα