Game & Watch Minis

Δεν ξέρω για σας αλλά στο Donkey Kong που πήρα σπάνια ανταποκρίνεται στο μπροστινό άλμα για να πιάσει το κλειδί :( Όλο γκρεμοτσακίσεται :p
 
Kambia είπε:
Δεν ξέρω για σας αλλά στο Donkey Kong που πήρα σπάνια ανταποκρίνεται στο μπροστινό άλμα για να πιάσει το κλειδί :( Όλο γκρεμοτσακίσεται :p
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καποιος που τα πηρε για να παιξει! βασικα Καμπια ειναι λιγο tricky αυτο το σημειο. και στο κανονικο σχεδον το ιδιο ειναι...
 
χαχαχαχα^^ Εγω παντως το μηδενισα! :p
 
Ethaniel είπε:
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καποιος που τα πηρε για να παιξει! βασικα Καμπια ειναι λιγο tricky αυτο το σημειο. και στο κανονικο σχεδον το ιδιο ειναι...
στην αρχή είναι λίγο tricky μέχρι να καταλάβεις το timing στο άλμα. μετά όλα μια χαρα! :)

έχω όμως την εντύπωση πως κάνουν πιο πολύ θόρυβο από το original widescreen. και δεν υπάρχει επιλογή mute.

ιδανικό για να σπασεις τα νεύρα κάποιου που δεν γουστάρεις :p
 
Off εχουν η κλεινουν μονα τους μετα απο λιγο;
 
Aardvark είπε:
Off εχουν η κλεινουν μονα τους μετα απο λιγο;
να πω την αλήθεια δεν το έχω αφήσει ανοιχτό για να δω τι γίνεται. πάντως έχουν ένα πλαστικό κομματάκι που το βάζεις μεταξύ των μπαταριών και διακόπτει την παροχή. έτσι κλείνει.
 
Eτσι το'χω και εγω,αν και ψιλοχαλαει το Look.

Kλειδια κρεμασε κανεις; :D
 
Δεν έχουν οff και δεν έχουν mute, αλλά ούτε και τα παλιά είχαν.

Πάντως το μπροστινό άλμα στο "κανονικό" Donkey Kong δεν είναι και τόσο tricky. Εκεί μια χαρά πηδάει :)
 
Μην σας απασχολεί τ'ότι δεν κλείνουν. Οι μπαταρίες κρατάνε πάνω από χρόνο ακόμα κι έτσι! :)

Μιχάλης
 
Παίζουν διαφορετικές παρτίδες και από διαφορετικές εταιρίες;

Αν δουμε αυτά που παραθέτω, φαίνεται να έχουν πολύ καλή ποιότητα. Το Donkey Kong που πήρα εγώ, αν δεν το κοιτάς ακριβώς στην ευθεία, φαίνονται όλα τα γραφικά και γενικά είναι λίγο εως πολύ ευτελές στην κατασκευή (τι θες με 6 ευρώ θα μου πεις..)

picture.php


picture.php


picture.php
 
Aυτα ειναι αυτα που ειναι αυτα που ειναι στο πρωτο ποστ και δεν πρεπει να ειναι playable.
 
Άργησα πολύ απο ότι φαίνετε.... ψάχνω τα Chef και Helmet και Octopus... και Mario και DK

πρέπει να είναι δύσκολο να τα βρω τώρα σωστά;;;;
 
Άργησες, σε έφαγαν οι διακοπές!
 
Ρε δεν έχει μείνει ΚΑΝΕΝΑ;;;;;

Ειναι κανενας απο δω που να πουλαει;

.....

DAMN!!!

Αλλά ίσως να αγοράσω τα original.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλε μου και έγω πριν κάτι μήνες ξεκίνησα τη συλλογή μου των original και μου έχει ήδη φύγει ένα σεβαστό ποσό στο ebay. Θέλει υπομονή...
 
Πίσω
Μπλουζα