Gaming της χθεσινής βραδιάς.....

Κάπου άκουσα για Α3000; Ρε παιδιά μην τα κάνετε έτσι απότομα αυτά. Οχι τίποτα άλλο έχω και αδύναμη καρδιά! :D
 
Street Fighter II και final fight σε amiga500 διπλο με τον ιδιο αδερφικο φιλο οπως τοτε
 
Στο virtual pc το "Frederick Pohl's Gateway".:biglaugh:
 
Χθες βράδυ βυθίστηκα στο θρυλικό Adventure...It came from the desert.

Amiga 500.

untitled2qw5.jpg
 
Sonic Adventures 2

sonicadventure2.jpg


... που αλλού, στο Dreamcast. Όλα τα λεφτά ο σκαντζόχοιρος!
 
Χθες το βράδυ θυμίθηκα τα μαθητικά μου χρόνια...Back to skool..Πολύ αγαπημένο παιχνιδάκι!

skool1od8.gif
 
Biohazard 4 για PC...

Δικαια το αποκαλω retro,αφου τωρα βγηκε στο PC ενω στις αλλες πλατφορμες ειναι "ιστορια" πια :D :diablotin:
 
Μετά απο προτροπή του Wally έβαλα επιτέλους το Grandia 2

(Πάλι DC :p )

grandia2-3.jpg
 
Saturn - Guardian Heroes

guardianheroes-1.jpg
 
Χμμμ...Μήπως τα παιχνίδια σας είναι αγορασμένα από το σετ τριών πάμφθηνων παιχνιδιών που ήταν στη δημοπρασία του emarket?Από το παιδί με το όνομα.......Να μην λέμε ονόματα! :D
 
Bomberman στο mame. Πέρα απο το 3ο επίπεδο δεν μπορώ να παω με τίποτα. :animangry:

bomberman.png
 
MegaCD - Snatcher (μεσω XBOX δυστυχως διοτι δεν εχω το πολυποθητο μηχανημα)

117917101_83a46615b5.jpg
 
Snatcher pwnz!

Και τα Lunar είναι τρελό κόλλημα επίσης... :)
 
To μηχάνημα το έχω, το παιχνίδι δεν έχω. :D

Solomons key. Ένα απο τα αγαπημένα μου παιχνίδια στον amstrad 6218 τώρα στο mame.

solomon.png
 
Για άλλη μια φορά έπαιξα το Heart of China της θρυλικής Dynamix...

heartofchina1pb2.png


Amiga 500.......
 
καλα ακομα κ σημερα μενω...ακμακας βλεποντας τις γραφικαρες της amiga 500,ειναι το απολυτο μηχανημα για μενα τελος!:eek: :inlove: :worship:
 
Defender of the Crown ka8e brady prin pesw gia ypno sto GBA mesw DS fisika giati GBA den exw akoma kala oute to game to exw se original se rom to exw kai to pezw sto DS mesw tis M3 card...

poli kolima to game pantos...
 
Shadowdancer2501 είπε:
Biohazard 4 για PC...Δικαια το αποκαλω retro,αφου τωρα βγηκε στο PC ενω στις αλλες πλατφορμες ειναι "ιστορια" πια :D :diablotin:
εγω δεν το εχω κανει ακομα install, αν και αργισε κατι χρονια να βγει για pc

αντε να δουμε το codename veronica και το metal gear solid 3 για pc:mad:
 
amigos sorry αλλα επειδη ειμαι ασχετος αν καταλαβα καλα μπορεις να περασεις roms sto ds αν ναι πως? χρειαζεται τσιπακι? για δωσε καμια λεπτομερεια επειδη ενδιαφερομαι
 
Πίσω
Μπλουζα