Ghouls N Ghosts Το αγαπημένο μου ρετρό

...Και όσοι έχουν PSP ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να παίξουν το Ultimate Ghosts 'N' Ghoblins!

Πανάξιος συνεχιστής της σειράς! :thumbup:
 
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον "ψηλό". Έτυχε και το είδα πρώτη φορά πριν από λίγες μέρες και είναι εξαιρετικά γοητευτικό, χωρίς να προδίδει ποτέ τα παλιότερα!

Και δόξα σοι ο Θεός είναι και λίγο -ελάχιστα- ευκολότερο... :)

Από τα καλύτερα updates παλιών παιχνιδιών.
 
Maddog είπε:
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον "ψηλό". Έτυχε και το είδα πρώτη φορά πριν από λίγες μέρες και είναι εξαιρετικά γοητευτικό, χωρίς να προδίδει ποτέ τα παλιότερα!Και δόξα σοι ο Θεός είναι και λίγο -ελάχιστα- ευκολότερο... :)

Από τα καλύτερα updates παλιών παιχνιδιών.
Τί γίνεται φίλε καλά είσαι συ??? Έριχνα μια ματιά στο ΜΑΜΕ.gr και είδα ότι ήσουν άρρωστος. Τί έπαθες?? Όλα καλά τώρα??? :confused: (Αν είσαι συ βέβαια)

-καμιά απάντηση στην ερώτησή μου παιδιά ξέρει κανείς??? :confused:

Εκτύπωσα και διάβασα τον οδηγό που μου δωσες. Πολύ καλός, αλλά μήπως υπάρχει κάπου να κατεβάσω το ΜΑΜΕ32 με ΟΛΑ τα παιχνίδια έτοιμα, να μην τα κατεβάζω ένα ενα και όλα τα Schreenshots κτλ? Δηλαδή όπως είναι όταν τον κανεις εγκατάσταση αλλά ΓΕΜΑΤΟ??? Λέει στον οδηγό ότι υπάρχει ένα μέρος ονόματι "Eggmans emulation Archive" αλλά τα αγοράζεις λέει. Εγώ θέλω ΤΖΑΜΠΑ.

Υπάρχει τέοιο μέρος??

15-09-07 22:58
 
@ Dr Malcolm Betruger




Δύο λύσεις μπορώ να σκεφτώ...

1)Στα παραχωρεί σε σκληρό δίσκο ή σε -κάμποσα- dvd κάποιος καμμένος με το mame που βρίσκεται στην Αθήνα (είναι πολλοί δεν θα έχεις τέτοιο πρόβλημα...:biglaugh:)

2) [edit] tracker [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Grip είπε:
@ Dr Malcolm Betruger


Δύο λύσεις μπορώ να σκεφτώ...

1)Στα παραχωρεί σε σκληρό δίσκο ή σε -κάμποσα- dvd κάποιος καμμένος με το mame που βρίσκεται στην Αθήνα (είναι πολλοί δεν θα έχεις τέτοιο πρόβλημα...:biglaugh:)

2)[edit] tracker [edit]
Ευχαριστώ, αλλά ποτέ δεν θα ζήταγα να μου τα δώσει κάποιος. Δεν είναι μα****ς που καθόταν και κατέβαζε να μου τα δώσει εμένα έτσι για να μην κατεβάζω γιατί βαριέμαι.

Τώρα για το δεύτερο, δεν ξέρω σχεδόν τίποτα για τόρρεντς εκτός του ότι αν κατεβάζεις πολλά, ο πισι θέέι φορμάτ. (και ΔΕΝ ξέρω να κάνω) :icon_cry: για να τον δώσω, πρέπει να σκάσω 40 ευρώ στον ειδικό.

Μάλλον θα κατεβάζω λίγα και καλά. Δεν υπάρχει άλλη λύση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα