Gormiti

kingtiger077

RetroMaNiaC
Joined
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
583
Αντιδράσεις
178
Εχθές αγόρασα μία φιγούρα Gormiti και μου άρεσε πολύ! Θυμήθηκα τα παιδικά μου χρόνια που εγόραζα τους εξωγήινους της el greco και είπα να συνεχίσω το χόμπι αγοράζοντας μερικά Gormiti ακόμη και ίσως και όλα. Μόλις όμως πήγα στο site τους και είδα πόσες είναι όλες οι φιγούρες απογοητεύτηκα...Είναι περισσότερες απο 300!!! Άσε που θέλω μια περιουσία να τις μαζέψω όσο καλή ποιότητα κι αν έχουν, γιατί όντως η εταιρεία Giochi Preziosi αν και κατασκευάζει την εν λόγω σειρά στην Κίνα (που αλλού άλλωστε) έχει πολύ καλό υλικό! Θα το επιχειρούσε κανείς αυτό;

Υ.Γ. Αν το εν λόγω θέμα θεωρείται εκτός των χρονολογικών ορίων που επιτρέπονται στο retromaniax παρακαλώ να διαγραφεί απο τους διαχειριστές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλε kingtiger077 , τα Gormiti είναι πολύ πρόσφατο παιχνίδι, στα μεσα του 2000 οπότε και δεν αποτελούν παιχνίδι που να μπορεί να αναλυθεί στις ρετρο συζητησεις μας, μιας και δεν συμπεριλαμβάνεται στις αναμνησεις μας..!! Υπολογίζω ότι σε μια 15ετία θα μπορεί να είναι θρεντ στο ρετρομάνιαξ..!! :D Κι εμείς μουσειακά είδη..!!! :sealed:
 
kingtiger077 είπε:
Υ.Γ. Αν το εν λόγω θέμα θεωρείται εκτός των χρονολογικών ορίων που επιτρέπονται στο retromaniax παρακαλώ να διαγραφεί απο τους διαχειριστές.


Όπως είπε και ο Makisimos είναι του 2000 και επειδή το χρονολογικό όριο είναι το 1995 το παρόν θέμα θα κλειδωθεί :)

[Edit] Ξεκλειδώνεται. Αλλαγή χρονολογικών ορίων. [Edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα