Grand Theft Auto IV

Δεν βγαινει
 
Σιγουρα? εγω καπου ειχα διαβασει για οκτωβριο θα βγει στο pc.
 
Wally είπε:
Μου φαινεται εξαιρετικα δυσκολο να μην βγει. Η αγορα του ΠιΣι ειναι πολυ μεγαλυτερη απο αυτη των κονσολων για να την αποκλεισουνε. Που δεν υπαρχει λογος κι ολας, δεν ειναι οτι οι κονσολες ειναι πιο ισχυρες σα μηχανηματα και δε γινεται η μεταφορα.

Ολα τα παραπανω, ή απλα θελω να βγει παση θυσια και ριχνω στο τραπεζι οτι επιχειρηματα εχω. :precry:
 
Κοιτα,και εγω θελω να βγει σε PC αλλα δυστυχως το παιχνιδι αυτο ειναι λυδια λιθος για το ποια κονσολα θα επικρατησει.

Ηταν PS exclusive,η MS το γυρισε και εδωσε πολλα εκατομυρια δολαρια για exclusive content.
 
Wally είπε:
Στο PS3 ειναι 630p με λιγοτερο pop-in και χειροτερο frame-rate
Πόσο;; :rofl: :rofl:

Μα καλά, τόσα posts και πέρασε απαρατήρητο; Περίεργο :D

Μα καλά, που είναι οι επικριτές του Halo 3 που είχε το ίδιο "πρόβλημα";; Μουγκα FTW :tease:
 
Ελα ρε εγκαθετε Keeper.

Λειπουν μονο 216.000 pixels σε καθε frame!!Δηλαδη μονο 6.500.000 pixels/sec!! :biglaugh:

resolution_GTA4_chart.jpg
 
Σας αφηνουμε να εκτεθειτε με αυτα που γραφετε και σε λιγο θα μιλησουν τα facts.

Θα γελασουμε . :D
 
Άντε πάλι!!!!!!
 
Εμ,ξέρετε παιδιά,το GTA 4 θα βγει για PC κανονικότατα...
 
Μακαρι αλλα οπου και να τσεκαρα δεν ειδα μελλοντικο PC release...

Oι GRM-PCαδες να μας κρατανε ενημερους
 
Nαι ε...;

Για κάτσε να το ψάξω λίγο....
 
Προς το παρόν τουλάχιστον, ανακοίνωση δεν υπάρχει. Μια αναζήτηση στο Gamefaqs μου έβγαλε αυτά. Στο Play (που του έχει αφιερώσει και ολόκληρη κατηγορία στα κεντρικά tabs του) δεν αναφέρεται τίποτα επίσης.

Σίγουρα θα βγεί στο μέλλον , αλλα προς το παρόν το exclusivity είναι στα PS3 και 360. Άλλωστε αν δείτε και τις πωλήσεις των παιχνιδιών PC θα καταλάβετε οτι είναι πλέον αποκαρδιωτικά τα πράγματα για το PC Gaming (δυστυχώς).
 
Παντως οταν το βρειτε καλο ειναι να το τσιμπησετε γιατι ισως αργοτερα να μην το βρισκετε.

Την αρχη εκανε σημερα μια εφημεριδα και εγινε πρωτο θεμα σε ειδησεις καναλια και ραδιο ,το ακουω παντου.

Ναι για Ελλαδα μιλαω.

Η βια ,τα παιδια που παιζουν τετοια παιχνιδια,να επιληφθουν οι αρμοδιοι,στην Αυστραλια απαγορευτηκε. :xm:
 
Ναι το ακουσα και εγω στις ειδήσεις του alpha. Διαφήμιση του κανουν.. γιατι οποιος εχει προβλημα με τετοια παιχνιδια δεν τα αγοραζει.
 
Απο τη μια το παρατραβηξε λιγο παραπανω αυτη τη φορα η Rockstar (δεν λεω οτι ειναι σωστο ή λαθος) και απο την αλλη...αλλο που δεν ηθελαν τα καναλια.

Σε συνεχη αναζητηση του "Αντιχριστου"

Το παιχνιδι ειναι καλο παντως.Αντανακλα τα εκατομυρια δολαρια που κοστισε η παραγωγη του.Τεχνικα το βρηκα πολυ ΟΚ (αν λαβουμε υποψιν για το τι scale μιλαμε)
 
Καναλι που παιζει ντοκυμαντερ θα μας πει στο βραδυνο δελτιο ειδησεων γιατι καποιοι το συνδεουν με αυτοκτονιες.

Ετσι λεει στο promo του. :D

48622_b.jpg


Waally που το παρκαρεις το παπι; :diablotin:
 
Kαι εγώ που νόμιζα πως το πιο επιτυχημένο παιχνίδι ήταν το pacman. :D
 
Παντως βλεπονταςτην επιτυχια του GTA4,παραξενευομαι-στεναχωριεμαι λιγο που το CrackDown δεν ετυχε της αποδοχης που του αξιζε.
 
GTA IV στο PC; :xm:

Αγνωστο...

Rockstar: "No comment" on GTA IV PC reports [CVG]

Background: My favourite versions of GTAIII, Vice City and San Andreas were, believe it or not, the PC ones. Higher resolution, longer draw distance, better controls, custom soundtracks...they were tops. So where's the PC version of GTA IV at? No comment from Rockstar. While blind optimists will say "they were quiet on the last three, too", and hope it'll be with us by Christmas, you should try and remember Rockstar have backed slowly away from PC ports over the past 2-3 years. Where once most Rockstar games would make it to the PC (Manhunt, again, was the superior version), Red Dead Revolver, Bully and Manhunt 2 have all come and gone with no home computer conversion in sight.
 
Πίσω
Μπλουζα