GRM και XBOX Live!

Παιδια να οργανωθουμε.

Φιλε Vago σε ειδα το απογευμα,αλλα η φαμιλια εβλεπε σε DVD τον Polly (για 100 φορα) :nervous:
 
Ας δικτυωθούμε!

Μιας και η συλλογή μου από XBLA games όλο και αυξάνεται είναι κρίμα να μη μπορούμε να παίξουμε και μαζί!

Το xbl id μου είναι: jumaru17c και το psn id: jumaru17

Στο παρών thread στείλτε και τα δικά σας, να συστηθούμε! :flower:
 
Καλησπέρα και από μένα.

buzzer317 live και psn.
 
Τι ρατσισμός είναι αυτός απέναντι στο Wii?

Φυσικά και αστειεύομαι :p

Psn ID:Nikolaras5

Wii Code:2909 1153 1245 8673

Xbox ID:Δεν έχω
 
Παιδιά βλέπω μηδενική ανταπόκριση και στεναχωριέμαι :( άντε γράψτε και τα δικά σας!
 
Χμ, πώς και δεν το είχα προσέξει αυτό;;;

Olorin1315GR το δικό μου...
 
Εχω retro συλλογη στο 360 με 2d shooters και Sega games.

Super Puzzle Fighter 2, Bangai-O HD, Strania, Raystorm, Outrun 2, Dodonpachi and more.

Οποιος ειναι για vs και co-op, ας με κανει add.

Ganertag: Mamasou
 
Τι πήγα και ξέθαψα... Ισχύει ακόμα η ομάδα; Να στείλω gamertag? (ποδοσφαιράκια δεν παίζω να εξηγούμαι, μόνο sensible!... Για την ακρίβεια παίζω μόνο Call Of Duty... :p )
 
Εδω και πολυυυυυυυυ καιρο μου ειχε καει και το τελευταιο XBOX 360 που ειχα στην κατοχη μου. Mε ειχε στεναχωρησει αλλα και νευριασει το γεγονος και ετσι εμεινα μακρια απο το 360 gaming.

Χτες μια ευχαριστη συγκυρια κατεληξε με εμενα κατοχο ενος 360 Slim.

Το εβαλα στην πριζα, φορματ το Storage, ευλαβικο ξαναπερασμα του Account μου και τσουπ...πισω στα γνωριμα λημερια.

Κατεβαζω καποια originals απο το ραφι και διαλεγω Halo 3...συγκινηση.

Πλεον μην εχοντας το αγχος του να καει οποιαδηποτε στιγμη μιας και τα νεα 360 δεν φερουν αυτο προβλημα, μπορω να λιωσω. Το προβλημα μου πλεον ειναι μονο να βρω χρονο.

Οπως και να εχει, ενα λειτουργικο 360 πηρε θεση ξανα κατω απο την τηλεοραση και ειμαι ευτυχης.

Εχει μονο 4GB ομως και οχι δισκο αρα δεν μπορω να παιξω OG XBOX games (οχι οτι με πολυνοιαζει αφου το εχω παντα ετοιμοπολεμο).

Χωρις σπασιμο, μπορω να χρησιμοποιησω μονο Microsoft HardDisk?
 
Ειχα το elite να καθεται ντουλαπα κατι χρονια τωρα δεν ελεγες τιποτα;

Οταν λες δεν εχει δισκο εννοεις σκληρο λογικα και οχι dvd drive χαλασμενο αλλα τι ρολο εχει ο σκληρος με τα οριτζιναλ δισκακια του πρωτου ΧΒΟΧ, μια χαρα παιζουν χωρις σκληρο,τα χωνεις στο dvd rom και τα αναγνωριζει οσα ειναι συμβατα με το 360.

Edit: Και ασχετο αλλα δεν πηρες το ΟΝΕ S στα 179 μαυροβδομαδιατικα;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θανξ. Σαν να μου το εδωσες ;)

Για να παιξει σε backward compatibility το 360 πρεπει για αγνωστο λογο να εχει σκληρο δισκο (!!??!!)

Χμμμμ, παιζει τετοια προσφορα?
 
Eπαιξε ναι ,πλεον τωρα εχει στα 214 ευρω πακετα διαφορα με ενα παιχνιδι μεσα.

Δεν το ξερα αυτο για το BC και τον σκληρο, μαλιστα.
 
Μπορείς να βάλεις τον σκληρό από το phat 360 σε θήκη σκληρού για slim. Το μόνο που θέλεις είναι μια κενή θήκη για slim, την οποία πουλάνε στο ebay και στα σκρουτζομάγαζα.
 
Double post συνέχεια του προηγούμενου. Θυμήθηκα πως κάποτε κυκλοφορούσε μια φήμη ότι προστέθηκε υποστήριξη για στικάκια και εξωτερικούς σκληρούς. Το συνδέεις στην κονσόλα, το φορμάρεις και μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σαν να ήταν εσωτερικός σκληρός. Δοκίμασε το, δεν χάνεις κάτι
 
Πίσω
Μπλουζα