GRM και XBOX Live!

AARDVARK είπε:
Στην Ελλαδα εσυ και ο Keeper εισαστε ,ασε που εχω βασιμες υποψιες οτι ειστε το ιδιο προσωπο με διαφορετικο nick.Toυς εχετε δει ποτε μαζι; :confused:
Αυτά είναι λάσπη κύριοι. Κανείς δεν μπορεί να στηρίξει τα παραπάνω. :p

telamonas.stokos είπε:
Τωρα που το λες ....οχι :rolleyes:
Κι εσύ Βρούτε;

DINO είπε:
Χμμμ... Διχασμένη προσωπικότητα.Ο καλός και ο κακός Moderator... :D
Τώρα banάρω ή όχι; Ποίος είμαι τελικά; :tease:
 
Θα προβω σε οποιοδηποτε ενδικο μεσω εναντια στον εν-ΧΒΟΧ-bro Keeper για εκμεταλευση πνευματικης μου δημιουργιας!!

ή με αλλα λογια:

Βγαλε το avatar μου ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!! :D
 
Καλά, μιλάς με τον εαυτό σου; Εκτός απο διχασμένη προσωπικότητα είσαι και τρελός μου φαίνεται :tease:
 
Χααχχχαχχαχαχαχα :biglaugh:

Σας πετυχα στα καλωσορισματα και διαβαζω το welcome του wally ,παω παρακατω τον ξαναβλεπω.:biglaugh:

Ιδιο προσωπο η κλωνοποιηση;

Οσο παει "αυξανεσθε και πληθυνεσθε"
 
74942664tn8.png
 
Κατσε να αλλαξουμε και το avatar του Dino... :D
 
Δεν παίζω! :icon_cry:

Είστε σε θέση ισχύος...
 
telamonas.stokos είπε:
Υπεγραψα στο αλλο petition, για να καουν ολοι οι servers του XBOX LIVE και να πεσει για παντα το MSN, να γραψω και σε αυτο ?
:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Υπεγραψα στο αλλο petition, για να καουν ολοι οι servers του XBOX LIVE και να πεσει για παντα το MSN, να γραψω και σε αυτο ?
Νομίζω οτι ο Wally έχει την δυνατότητα να σου αλλάξει κι εσένα το avatar :biglaugh:
 
Wally άστα αυτά τα πράγματα του διαβόλου (Bill Gates=666) κι έλα να πάρουμε το Κάστρο του Giran στο L2!
 
Δυστυχως αυτες τις μερες εχω ξαναβαλει την αρματωσια μου και ξανασωζω τη Γη απο τους Covenant με τον Stormwatch και την Cortana. :D

BELIEVE και δωσε κανα χερακι... ;)
 
Συντομα θα αναρτηθει η λιστα που θα περιεχει false και casual-αδες. :D

Εχτες εκανα ερευνα στο Live να δω ποιοι παιζουν και ποιοι εβλεπαν Eurovision.

Τα αποτελεσματα ηταν αποκαρδιωτικα.

Μαλιστα ο Shock ψηφιζε πολλαπλα Καλομοιρα απο το νεο του κινητο!

Α,ρε Segata που σας χρειαζεται! :p
 
Shock shockάρομαι με αυτά που μαθαίνω. :D :D
 
To gamertag μου...

Λίγο που έψαξα δε βρήκα κάποιο thread που να γράφουμε -για όσους θέλουν- το gamertag τους.

Εγώ κάνω την αρχή και όσοι από την παρέα θέλουν με κάνουν add,ή γράφουν το δικό τους.

Gamertag:griparoring

Edit:Τουλάχιστον σβήστε και τις βλακείες που γράφω πάνω-πάνω,γίνομαι και ρεζίλι χωρίς λόγο :D
 
Nek+Food.png


Όποιος μου στείλει πρόσκληση στο Live, ας στείλει και ένα προσωπικό μήνυμα εδώ (pm) για να ξέρω ποιος είναι ποιος, γιατί friend requests και e-mails από αγνώστους διαγράφονται πάραυτα χωρίς δεύτερη σκέψη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όλο διαφήμιση το gamertag του,αυτός ο άνθρωπος... :D
 
ShadowdancerGR

Στείλτε και ένα pm πριν για να ξέρω τι παίζει. See you Live
 
Θα σε κανω add τη νυχτα (μπαινω σε βρυκολακιαρικες ωρες)
 
Δείξτε κατανόηση σε ένα noob...θα μάθω κι εγώ, που θα πάει :)
 
Όλα τα λεφτά το avatar του Shadowdancer2501.

Αν δεν ήξερα την δουλεία που κάνει θα έλεγα ότι είναι νταλικέρης με απελευθερωμένες τις σεξουαλικές του προτιμήσεις. :D

:bow:
 
Πίσω
Μπλουζα