Groupάκι για βραδιές επιτραπεζίων

Shattered

RetroWannaBe
Joined
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
35
Αντιδράσεις
3
Ειλικρινά μου έκανε εντύπωση που δεν υπήρχε κάτι τέτοιο ήδη, αλλά έστησα ένα γκρουπάκι για όσους θα ήθελαν να ξεκινήσουμε ένα παρεάκι που θα βρίσκεται μια στο τόσο και θα παίζει παλιά (κυρίως αλλά όχι μόνο) επιτραπέζια. Το link θα το βρείτε στην υπογραφή μου.
 
Δεν είναι κακή ιδέα αλλά εκτός αν μου διέφυγε εμένα, δεν αναφέρεις πουθενά για ποια πόλη μιλάς!
 
Επίτηδες! Εγώ είμαι απο Αθήνα, δεν θέλω να αποθαρρύνω κόσμο εκτός Αθηνών. Αν πχ ήταν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον 4-5 άτομα από Θεσσαλονίκη, και με δουν να αναφέρω την Αθήνα, θα τους αποθαρρύνω, οπότε περιμένω πρώτα να δούμε ποιοί "ψηνόμαστε", και μετά να δούμε πως θα το κάνουμε.
 
Στην Αθήνα γίνονται τακτικά τετοιες βραδιές, απο την Καισσα Αμαρουδίου καθε τρίτη με τις Παρασκευές του Boardgamesgeek στον ΕΣΠΑΙΡΟ.
 
Kαι σε άλλους χώρους γίνονται τακτικά, πχ στο Πανδοχείο ή στο PnP portal, αλλά είπα να ξεκινήσω ένα groupάκι και εδώ για να κάνουμε και εμείς, που μπορούμε να κάνουμε σε πιο light χαρακτήρα με πιο light επιτραπέζια.
 
Τελικα κανονιστηκε ποτε καμια συναντηση αθηνα περα απο αυτες που γινονται οπως αναφερθηκαν πιο πανω, για οσους ειμαστε και φαν των πιο παλιων παιχνιδιων;
 
Πίσω
Μπλουζα