H Μάχη των Πλανητών - Τεύχος 01

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Σκανάρισμα: Telonio

Αριθμός σελίδων: 32

Μέγεθος Αρχείου: 29,4 ΜΒ

 
Χα χα!! Τι λες τώρα ???? :bow:

Telonio

'στούμε !! :boss:
 
Ενα κομματι της ιστοριας των 80ς !
 
Εξαιρετικά!

Ομορφότατα!!!!!!!

Τελόνιε, η επιστροφή σου είναι δυναμικότατη!

Ευχαριστούμε όσο δεν πάει για το δωράκι!!!!!!!!!!
 
AΠΙΣΤΕΥΤΟ !! :eek:

Πάνε τόσα χρόνια απο τότε που το είχα διαβάσει μικρούλης !!

Nα 'σαι καλά βρε Telonio !!
 
Θυμίζει απίστευτες παιδικές αναμνήσεις, από τα μέσα της δεκαετίας που όλοι λατρέψαμε!

RESPECT telonio!!! :worship:

Να υποθέσω οτι μπορούμε να σκανάρουμε και άλλα τεύχη;
 
Να σημειωσω την πολυ καλη επεξεργασια που εχει κανει ο Telonio...

Επισης σορρυ για το ξεκουδουνο section στο οποιο μπηκε (εδω φιλοξενουμε μονο περιοδικα υπολογιστων).

Συντομα θα υπαρξει καινουργια γωνια στο φορουμ για τετοια scans.

Φυσικα οπως παντα εχει γινει ενας πρωτος ελεγχος δικαιωματων και αδειων...
 
Απίστευτος telonio!!!!! Μπράβο και πάλι μπράβο - ένα αναπόσπαστο κομμάτι της παιδικής μου ηλικίας.

Γέλιο :τηνόμουν πάντα μπροστά στην τηλεόραση για να δω την σειρά αρκετή ώρα πριν - μαντέψτε τι έγινε την ημέρα που κόπηκε η σειρά !! δεν με έκανε καλά η μάνα μου (4-5 ετών)

Προβολή συνημμένου 4819

Battle of the Planets! G-Force, five incredible young people with superpowers! And watching over them from Centre Neptune, 7-Zark-7! Watching, warning against surprise attacks by alien galaxies from beyond space. G-Force! Fearless young orphans, protecting Earth's entire galaxy. Always five, acting as one. Dedicated! Inseparable! Invincible!
 
Σχετικά με τις άδειες και τα πνευματικά δικαιώματα:

Μπορούμε να φτιάξουμε μια λίστα με το ποιά έντυπα μπορούμε να σκανάρουμε χωρίς να μας κυνηγήσουν; Έχω πράμα λέμε....
 
Χρειαζεται απιστευτο τρεξιμο και οι περισσοτεροι δεν δινουν γραπτη αδεια παρα μονο στο "μιλητο"...οποτε οτιδηποτε μπορει να κατεβει αμεσα αν αργοτερα ζητηθει απο τον κατοχο του πνευματικου δικαιωματως (και ορθως...).

Οι Ελληνικες εκδοσεις των περισσοτερων κομικς (το 99.9%) εχουν copyright ή δεν υπαρχουν τροποι να εντοπιστουν οι ιδιοκτητες του copyright
 
Ήταν το αγαπημένο μου μικρός !!! Δεν φαντάζεσαι φίλε telonio πόσο σ'ευχαριστώ !!! :D
 
Να εισαστε καλα παιδια!!!!!!!!!!
 
τι λες ρε φιλε!!

εισαι φοβερος!!

μπραβο και παλι μπραβο!!!

αυτο ηταν και θα ειναι το αγαπημενο μου anime ever!!
 
!

Είσαι Θεός!!! το είχα και γω το συγκεκριμένο (και το μοναδικό απο την σειρά) το κατεβάζω τώρα..μην μου πεις οτί εχεις σκανάρει και το ένθετο μαυρόασπρο που είχε μέσα με μια ιστόρία για ανθρώπους παλαιολιθικής εποχής
 
thamonas είπε:
Είσαι Θεός!!! το είχα και γω το συγκεκριμένο (και το μοναδικό απο την σειρά) το κατεβάζω τώρα..μην μου πεις οτί εχεις σκανάρει και το ένθετο μαυρόασπρο που είχε μέσα με μια ιστόρία για ανθρώπους παλαιολιθικής εποχής
Ναί εχω σκανάρει και το ασπρόμαυρο ένθετο που αναφέρεις.
 
Mπράβο Τελώνιο. Το είχα αγοράσει όταν βγήκε, αλλά ούτε που θυμάμαι πια που το έχω καταχωνιασμένο (ή αν πετάχτηκε). Άξιος!
 
Πίσω
Μπλουζα