H Μάχη των Πλανητών - Τεύχος 01

ΠΑΙΔΙΑ μπορει ναμην ειχα το περιοδικο αλλα τους ηρωες σε κανονικη κουκλα της εποχης της την ειχα μικρουλης ρε τι μου θυμησατε....
 
Τι λες τωρα!! Τρελλή πόρωση στα νιάτα μου!!!!
 
Oταν ήμουν μικρός αγόραζα ανελληπως όλα τα τεύχη... Μακάρι να τα είχα ακόμη!
 
μπραβο telonio πραγματικα απιστευτο ..περιμ'ενω με ανυπομονησια το επομενο τευχος
 
Θα ανέβουν και τα υπόλοιπα;
 
Σου απαντησα στο διπλανο thread
 
Paspartoo είπε:
Σου απαντησα στο διπλανο thread
Οκ, ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση. Διάβασα τη δυσάρεστη είδηση. Ελπίζω να λυθεί το θέμα, μια και είναι πάνω απο 20ετία που δεν κυκλοφορεί.
 
Nα σημειωσω εδω αφου το εφερε η κουβεντα, οτι ο εκδοτικος οικος Αγκυρα (στην οποια ανηκει η Harmi Press) ειχε την καλοσυνη να μας δωσει την αδεια να ανεβει το παρον τευχος και την ευχαριστουμε πολυ.

Συντομα θα υπαρξει και ενα αφιερωμα στην Harmi Press βασισμενο σε ενα εξαιρετικο εντυπο που μας δωρισαν που εξηγει την πορεια των εκδοσεων μεσα απο περιγραφες, φωτογραφιες κτλ
 
Λέτε να σκέφτεται κάποια συλλεκτική επανέκδοση της "Μάχης" και του "Σπορτ Μπίλυ";
 
theforce είπε:
Λέτε να σκέφτεται κάποια συλλεκτική επανέκδοση της "Μάχης" και του "Σπορτ Μπίλυ";

Η προβολή της ταινίας θα είναι μιά πολύ καλή αφορμή για την επανέκδοση της Μάχης... :xm: Κρίμα που και από εκεί δεν έχουμε κάτι σίγουρο...

Αν και όσο το σκέφτομαι, :wait2: η σύγχρονη "Ομάδα Τζι" δεν θα έχει καμιά απολύτως σχέση με τη γνωστή, όσον αφορά στο παρουσιαστικό τουλάχιστον...
 
Παντως στην επομενη επικοινωνια που θα εχω με τους ανθρωπους, θα το προτεινω. Που ξερεις καμια φορα...
 
Κάτι μου λέει πως πρέπει να συνεχίσω το σκανάρισμα..
 
Ευχαριστώ telonio. Πρέπει να πω πως επειδή έχω τον "πόλεμο της φωτιάς" σε βιβλίο, η εκδοχή του συγκεκριμένου κόμιξ είναι πολύ πιστή στο αυθεντικό βιβλίο.
 
Παιδια η Αγκυρα ευγενικα μας επετρεψε να ανεβασουμε το σκαναρισμενο αυτο τευχος.

Αν δεν εχουμε αδεια δεν μπορουμε να ανεβασουμε αλλο.
 
Αν θέλετε κάποια βοήθεια πολύ ευχαρίστως να συμβάλω και γω. Έχω όλα τα τεύχη από το Νο 1 μέχρι και το 23.
 
Wally είπε:
Παιδια η Αγκυρα ευγενικα μας επετρεψε να ανεβασουμε το σκαναρισμενο αυτο τευχος.Αν δεν εχουμε αδεια δεν μπορουμε να ανεβασουμε αλλο.

Fred Madison είπε:
Αν θέλετε κάποια βοήθεια πολύ ευχαρίστως να συμβάλω και γω. Έχω όλα τα τεύχη από το Νο 1 μέχρι και το 23.
Να δούμε πρώτα τι γίνεται με το θέμα της άδειας και βλέπουμε :)
 
Πίσω
Μπλουζα